| Nato: | 28-02-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1978700 |
| Microchip: | 380260043625409 |
| Madre: | AFRICA TWIN |
| Padre: | ARES |
| Allevatore: | BENETTI AGATA |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,92% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.56 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ARESHD C ED 0COI: 23.61% |
![]() MARKUS- -COI: 20.99% |
![]() ARGOHD B -COI: 19.47% |
![]() Handy od ÚhoštěHD B -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
||||
![]() DIUKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.65% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() MOON PASSO DEL LUPO- -COI: 23.98% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() Uličnice z Molu EsHD B ED 0COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() AFRICA TWINHD A ED 0COI: 24.31% |
![]() LAARSHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
Anbeta z Rudého ÚdolíHD A ED 0COI: 22.31% |
![]() Ir Oskár DórHD A -COI: 23.24% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
|
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Agira Vlčí démonHD A -COI: 19.42% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|||
Argenta Zelená vodaHD A -COI: 21.74% |
||||
![]() Black Shadow ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CALA CORSARA THAIMA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AFRICA TWIN | 1 | 10 | 10 | 3 (30%) | 100% | - | - | - | - |
| Anbeta z Rudého Údolí | 2 | 7.5 | 15 | 12 (80%) | 58.33% | 16.67% | - | - | - |
| Black Shadow Arqeva | 3 | 7.67 | 23 | 13 (56.52%) | 38.46% | 7.69% | - | - | - |
| Valkyra z Molu Es | 6 | 7.5 | 45 | 24 (53.33%) | 83.33% | 12.5% | - | - | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CALA CORSARA THAIMA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AFRICA TWIN | 10 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Anbeta z Rudého Údolí | 15 | 53.33% | 46.67% | - | 14.29% | - | 66 cm | - | - | - | 102.2 | 53 | - |
| Black Shadow Arqeva | 23 | 26.09% | 73.91% | 50% | 29.41% | 68.3 cm | 64.8 cm | 108.2 | 53.5 | - | 107.1 | 54.5 | - |
| Valkyra z Molu Es | 45 | 46.67% | 53.33% | 38.1% | 41.67% | 68.3 cm | 63.2 cm | 109.4 | 54.2 | - | 108.5 | 55.1 | 0.7 |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 0,42643% | 9.375 | 18,59% | 57 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 10.9375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,21797% | 7.8125 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,20992% | 7.8125 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | CUTT | 0,05288% | 7.03125 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 6 | ♂ 5,7,7,7,7 - ♀ 6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 7.8125 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 1,68378% |