| Nato: | 03-08-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ayasha Atius Tirawa |
| Padre: | Budulínek z Molu Es |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CH |
| WOLF BLOOD: | 28.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,53% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.27 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Budulínek z Molu EsHD A ED 0COI: 20.69% |
![]() Car od Voldušské nivyHD A ED 0COI: 20.64% |
![]() Amani Stříbrný úplněkHD A ED 0COI: 18.04% |
![]() Ares Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Era Chlumecké podzámčíHD B -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Ayasha Atius TirawaHD B ED 0COI: 22.48% |
![]() Colin Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.72% |
![]() Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
![]() Akim Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() Merry Bell z Molu EsHD A ED 0COI: 17.05% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Mishu Zlatá PalzHD C ED 0COI: 19.07% |
![]() Snow Wolf od ÚhoštěHD A -COI: 17.83% |
![]() Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Assisi z DehnicHD A -COI: 15.67% |
||||
![]() Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
||||
![]() Baschka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 24.97% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Eška z Rofa- -COI: 25.96% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chaya von Zürich Nord | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ayasha Atius Tirawa | 2 | 5 | 10 | 7 (70%) | - | 28.57% | - | - | - |
| Mishu Zlatá Palz | 2 | 7.5 | 15 | 5 (33.33%) | 40% | 40% | - | 20% | - |
| Baschka Zlatá Palz | 5 | 5 | 25 | 6 (24%) | 66.67% | - | 16.67% | - | 16.67% |
| Gerda z Rofa | 4 | 8 | 32 | 11 (34.38%) | 36.36% | 45.45% | 9.09% | 9.09% | - |
| Eška z Rofa | 1 | 6 | 6 | 1 (16.67%) | - | 100% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chaya von Zürich Nord | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ayasha Atius Tirawa | 10 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Mishu Zlatá Palz | 15 | 66.67% | 33.33% | 20% | 20% | 69.5 cm | 65 cm | 105.6 | 53.5 | - | - | - | - |
| Baschka Zlatá Palz | 25 | 48% | 52% | 8.33% | 7.69% | 72 cm | 66 cm | - | - | - | 107.5 | 54.1 | - |
| Gerda z Rofa | 32 | 53.13% | 46.88% | 5.88% | 26.67% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Eška z Rofa | 6 | 50% | 50% | - | 33.33% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Dak z Rosíkova | 0,48843% | 9.375 | 28,86% | 51 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,22686% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,12991% | 4.6875 | 35,49% | 29 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,6,7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 7.03125 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Eda Slňava | 0,06257% | 3.90625 | 29,63% | 15 |
| COI TOTALE: | 1,46481% |