| Nato: | 27-12-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1955142 |
| Microchip: | 380260101133772 |
| Madre: | ANJA |
| Padre: | SATURNO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,49% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.37 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() SATURNO- -COI: 32.70% |
![]() MIK PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.55% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
![]() Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Asta Šinárikov dvor CS- -COI: 10.28% |
||||
![]() Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
Orlík z Rosíkova CS- -COI: 36.77% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() MASHA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() UMA- -COI: 23.01% |
![]() AXEL- -COI: 23.35% |
![]() MIK PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.55% |
Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
|
MASHA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||||
![]() REYA- -COI: 19.59% |
REY- -COI: 23.54% |
|||
POLLY PASSO DEL LUPO- -COI: 22.92% |
||||
![]() VELKA PASSO DEL LUPO- -COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ANJA- -COI: 19.15% |
![]() SURYA- -COI: 21.85% |
![]() AMOR PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() ANYANKAHD B -COI: 21.03% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() NIAHD B -COI: 21.29% |
ROBINHOODHD A ED 0COI: 18.52% |
|||
SHARON- -COI: 20.00% |
||||
![]() AYLA- -COI: 14.81% |
![]() ANUBI- -COI: 18.95% |
![]() Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
|
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() TRUDY- -COI: 16.02% |
Cézar z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
|||
Cilka Křivoklátský AtosHD A -COI: 14.72% |
||||
![]() LOLA- -COI: 9.72% |
![]() IBRA PASSO DEL LUPO- -COI: 24.62% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
AKIRA- -COI: 18.09% |
||||
![]() YUMAHD B -COI: 0.00% |
SPOKHD B ED 0COI: 17.84% |
|||
KYRAHD A ED 0COI: 0.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANOUK | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ANJA | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| AYLA | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| LOLA | 1 | 7 | 7 | - | - | - | - | - | - |
| YUMA | 1 | 7 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| KYRA | 1 | 4 | 4 | 1 (25%) | - | 100% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ANOUK | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ANJA | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AYLA | 5 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LOLA | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| YUMA | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KYRA | 4 | 25% | 75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,41983% | 9.375 | 20,03% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,6539% | 12.5 | 23,85% | 184 |
| 5 | ♂ 4,6,6 - ♀ 5,6 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,77721% | 14.0625 | 18,51% | 30 |
| 6 | ♂ 4,6,6,6 - ♀ 5,6 | CUTT | 0,84609% | 15.625 | 19,76% | 144 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 6.25 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| 9 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 10.9375 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7 | Adon Irpruš | 0,05712% | 6.25 | 21,06% | 43 |
| 7 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6,7,7,7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 8.59375 | 15,75% | 14 |
| COI TOTALE: | 3,4128% |