| Nato: | 09-01-2019 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1960268 |
| Microchip: | 380260043384886 |
| Madre: | ARISS |
| Padre: | CALEB |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | PARUZZOLO MICHAEL |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,99% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.97 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
3471745931
|
![]() CALEBHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSHD A ED 0COI: 22.22% |
![]() AXELHD A ED 0COI: 23.27% |
![]() BENITOHD A ED 0COI: 19.43% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() ARIMMINUM FARYEMINENCEHD B ED 0COI: 18.15% |
ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
|||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZUCKAHD A ED 0COI: 25.53% |
![]() ARIMMINUM HGENGISBORTETCHINOHD A ED 0COI: 20.19% |
Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ARIMMINUM NABOOHD A ED 0COI: 22.60% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
||||
![]() CAMILLACINDY SPIRITO LIBEROHD A ED 0COI: 23.83% |
![]() GLADIO DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 22.59% |
![]() ARAGORNHD A ED 0COI: 20.81% |
DRYASHD A ED 0COI: 25.81% |
|
AINEHD A ED 0COI: 23.50% |
||||
![]() DAYTONA DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 26.73% |
AKI DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 18.47% |
|||
ZARA DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 22.27% |
||||
![]() OMBRA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TALA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARISS | 4 | 5.5 | 22 | 2 (9.09%) | 100% | - | - | - | - |
| CAMILLACINDY SPIRITO LIBERO | 1 | 8 | 8 | 4 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| OMBRA PASSO DEL LUPO | 6 | 5.17 | 31 | 17 (54.84%) | 64.71% | 17.65% | - | - | - |
| ISKA PASSO DEL LUPO | 6 | 4.67 | 28 | 10 (35.71%) | 70% | 30% | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 8 | 4.75 | 38 | 18 (47.37%) | 77.78% | 22.22% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TALA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARISS | 22 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CAMILLACINDY SPIRITO LIBERO | 8 | 25% | 75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OMBRA PASSO DEL LUPO | 31 | 54.84% | 45.16% | 5.88% | - | 70 cm | - | 108.5 | 57.4 | - | - | - | - |
| ISKA PASSO DEL LUPO | 28 | 50% | 50% | 7.14% | 14.29% | 72 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| FENDY PASSO DEL LUPO | 38 | 63.16% | 36.84% | 20.83% | 28.57% | 68.6 cm | 64.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Eligo z Peronowki | 0,84642% | 15.625 | 18,21% | 91 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | ARIMMINUM ZENA | 0,84605% | 15.625 | 21,29% | 6 |
| 3 | ♂ 3 - ♀ 5,7 | MIKY PASSO DEL LUPO | 1,08983% | 16.40625 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,7 | Jolly z Molu Es | 0,10794% | 8.59375 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 7,7 | CLOVER | 0,22206% | 7.8125 | 18,51% | 91 |
| 6 | ♂ 5 - ♀ 5,6,6,7,7 | Ambra Vlčí naděje | 0,5031% | 10.9375 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,05468% | 7.03125 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,16621% | 7.8125 | 16,83% | 38 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,7,7 | Grey Wolf z Molu Es | 0,26984% | 7.8125 | 16,29% | 81 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6,6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 10.15625 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Ali Reolup | 0,22217% | 7.03125 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | OASIA | 0,05415% | 4.6875 | 17,79% | 27 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,05551% | 4.6875 | 18,51% | 17 |
| COI TOTALE: | 4,76652% |