| Nato: | 01-12-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1934516 |
| Microchip: | 380260101145430 |
| Madre: | ARIMMINUM LUCY |
| Padre: | ETHELWULF TRISTAN L'AURORA DEL LUPO |
| Allevatore: | LUPI DI ALDAN |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,4% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 15.20 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ETHELWULF TRISTAN L'AURORA DEL LUPOHD A ED 0COI: 22.57% |
![]() FEERSHD A ED 0COI: 21.19% |
![]() LAARSHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() CUMAHD A ED 0COI: 19.18% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
||
Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
||||
![]() ASTRID A'PANTOSCLEHD B -COI: 32.81% |
DIRAN- -COI: 19.76% |
|||
EVA- -COI: 28.86% |
||||
![]() Amy Wolfhouse Wolfdog LandHD A ED 0COI: 22.47% |
![]() Utukku z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.93% |
![]() Belke Outlaws HeavenHD A ED 0COI: 22.85% |
Draco z PeronowkiHD A -COI: 18.56% |
|
Orin od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.92% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Zoray Lupus IbericusHD A ED 0COI: 22.55% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||
ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
||||
![]() Emba von der WolfsranchHD A ED 0COI: 20.81% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
Bluebell von der WolfsranchHD A ED 0COI: 19.10% |
||||
![]() ARIMMINUM LUCYHD A ED 0COI: 21.48% |
![]() Zenith od ÚhoštěHD A ED 0COI: 19.56% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Crying Wolf WickeyHD A -COI: 18.13% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Crying Wolf RubinHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONTE ZAIK | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ETHELWULF TRISTAN L'AURORA DEL LUPO | 5 | 4.4 | 22 | 12 (54.55%) | 91.67% | - | - | - | - |
| FEERS | 6 | 7.67 | 46 | 19 (41.3%) | 63.16% | 21.05% | 5.26% | - | 10.53% |
| LAARS | 4 | 6.75 | 27 | 16 (59.26%) | 62.5% | 18.75% | - | - | - |
| Chett Malý Bysterec | 7 | 5.29 | 37 | 14 (37.84%) | 71.43% | 21.43% | 7.14% | - | - |
| Alex z Čakajovského dvora | 6 | 5.67 | 34 | 11 (32.35%) | 72.73% | 27.27% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONTE ZAIK | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ETHELWULF TRISTAN L'AURORA DEL LUPO | 22 | 36.36% | 63.64% | 12.5% | 14.29% | 67 cm | 63 cm | 110 | 55 | 0.7 | 106.5 | 54 | 0.7 |
| FEERS | 46 | 56.52% | 43.48% | 11.54% | 20% | 68.7 cm | 63.5 cm | 108.3 | 54.8 | - | 107.5 | 54.8 | - |
| LAARS | 27 | 59.26% | 40.74% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chett Malý Bysterec | 37 | 62.16% | 37.84% | 4.35% | - | 68 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Alex z Čakajovského dvora | 34 | 58.82% | 41.18% | 15% | 35.71% | 69.7 cm | 64.4 cm | 109.7 | 54.9 | - | 109.5 | 54.8 | 0.7 |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 3 | Eligo z Peronowki | 1,69285% | 18.75 | 18,21% | 91 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 3 | Ambra Vlčí naděje | 1,56519% | 17.96875 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Jolly z Molu Es | 0,43175% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 4,5 | Ali Reolup | 0,44434% | 12.5 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 4 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,05476% | 7.03125 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 4,35886% |