| Nato: | 21-11-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1911674 |
| Microchip: | 380260043350627 |
| Madre: | AKENA |
| Padre: | SETH |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | ROSSO SIMONA |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,56% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.73 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
|
![]() SETH- -COI: 24.37% |
![]() IGROOVE L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 27.80% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() INDIA- -COI: 20.62% |
![]() COULD- -COI: 20.06% |
![]() NEK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.94% |
Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
|
NENSYHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() SHIVAHD A ED 0COI: 23.54% |
Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
|||
OLGA- -COI: 16.77% |
||||
![]() ZANA- -COI: 25.23% |
![]() FALCO- -COI: 21.33% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
||
ZIMAHD A -COI: 19.56% |
||||
![]() RAMSY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() AKENA- -COI: 25.89% |
![]() FORESTA INCANTATA KELVARHD A ED 0COI: 19.73% |
![]() ZEUS- -COI: 19.45% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() RASKAHD B ED 0COI: 17.11% |
Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
|||
ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
||
Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
|||
Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() ALASKAHD A ED 0COI: 22.03% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() AYLAYUNAHD A ED 0COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() HDAANKAHD A ED 0COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
CAMA- -COI: 18.51% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MISTRAL | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SETH | 6 | 5.5 | 33 | 13 (39.39%) | 15.38% | - | - | - | - |
| IGROOVE L'AMICO DEL LUPO | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| BYRON PASSO DEL LUPO | 14 | 6.14 | 86 | 20 (23.26%) | 60% | 20% | 15% | 5% | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MISTRAL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SETH | 33 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| IGROOVE L'AMICO DEL LUPO | 1 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BYRON PASSO DEL LUPO | 86 | 56.98% | 43.02% | - | 2.7% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | ♂ 6,6,6,6,7 - ♀ 5,6 | Charon Šedá eminence | 0,50133% | 11.71875 | 17,24% | 120 |
| 6 | ♂ 5,6,6,6,7 - ♀ 6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 10.15625 | 15,75% | 14 |
| 6 | ♂ 5,6,6,6,7 - ♀ 6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,11081% | 10.15625 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Eda Slňava | 0,06257% | 5.46875 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,06359% | 5.46875 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,7 | Atos Heol CS | 0,05361% | 4.6875 | 12,32% | 38 |
| COI TOTALE: | 0,90127% |