| Nato: | 01-02-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1689334 |
| Microchip: | 380260080391872 |
| Madre: | INDIA |
| Padre: | IGROOVE L'AMICO DEL LUPO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 24,37% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.82 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() IGROOVE L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 27.80% |
![]() BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() LEGRA- -COI: 17.11% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
![]() Alko Volání roduHD A -COI: 18.97% |
Admir Tribeč CS- -COI: 25.80% |
||
Carin Hlas divočiny CSHD B -COI: 15.03% |
||||
![]() Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() INDIA- -COI: 20.62% |
![]() COULD- -COI: 20.06% |
![]() NEK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.94% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() NENSYHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() SHIVAHD A ED 0COI: 23.54% |
![]() Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
||||
![]() OLGA- -COI: 16.77% |
Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
|||
Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
||||
![]() ZANA- -COI: 25.23% |
![]() FALCO- -COI: 21.33% |
![]() SAREKHD A -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ZIMAHD A -COI: 19.56% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
Dita Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||||
![]() RAMSY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() LEGRA- -COI: 17.11% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| SETH x AKENA 2017-07-23 | |||||
| RAJA ♁ | - | - | - | - | |
| LUNA ♁ | - | - | - | - | |
| ARYA ♁ | - | - | - | - | |
| NUMA ♂ | - | - | - | - | |
| DEMON ♂ | - | - | - | - | |
| LEAH ♁ | - | - | - | - | |
| MIA ♁ | - | - | - | - | |
| FRIDA ♁ | - | - | - | - | |
| SETH x AKENA 2018-04-05 | |||||
| VESNA ♁ | - | - | - | - | |
| KODA ♂ | - | - | - | - | |
| EMBRY ♂ | - | - | - | - | |
| JARED ♂ | - | - | - | - | |
| MILAH ♁ | - | - | - | - | |
| BALTO ♂ | - | - | - | - | |
| JACOB ♂ | - | - | - | - | |
| SETH x AKENA 2018-11-21 | |||||
| CHEYENNE ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | F |
| AKELA ♁ | - | - | - | - | |
| AKENA ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | F |
| AROM ♂ | - | - | - | - | |
| MISTRAL ♂ | - | - | - | - | |
| KIRA ♁ | - | - | - | - | |
| MACCHIA ♁ | - | - | - | - | |
| FIONA ♁ | - | - | - | - | |
| SETH x AKENA 2020-12-15 | |||||
| FLO ♁ | - | - | - | - | |
| KYRA ♁ | - | - | - | - | |
| SAHARA ♁ | - | - | - | - | |
| BALTO ♂ | - | - | - | - | |
| MASHA ♁ | - | - | - | - | |
| SHEERA ♁ | - | - | - | - | |
| DAKOTA ♁ | - | - | - | - | |
| SETH x FIONA 2022-05-28 | |||||
| VLADY ♂ | - | - | - | - | |
| VESNA ♁ | - | - | - | - | |
| SETH x FIONA 2023-04-28 | |||||
| MASHA ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SETH | 6 | 5.5 | 33 | 13 (39.39%) | 15.38% | - | - | - | - |
| IGROOVE L'AMICO DEL LUPO | 1 | 1 | 1 | - | - | - | - | - | - |
| BYRON PASSO DEL LUPO | 14 | 6.14 | 86 | 20 (23.26%) | 60% | 20% | 15% | 5% | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 34 | 5.41 | 184 | 62 (33.7%) | 67.74% | 27.42% | 3.23% | - | 1.61% |
| CUTT | 25 | 5.76 | 144 | 44 (30.56%) | 50% | 43.18% | 4.55% | 2.27% | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 4 | 4.25 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 60% | - | - | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SETH | 33 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| IGROOVE L'AMICO DEL LUPO | 1 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BYRON PASSO DEL LUPO | 86 | 56.98% | 43.02% | - | 2.7% | - | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| MIKY PASSO DEL LUPO | 184 | 56.52% | 43.48% | 9.62% | 12.5% | 68.7 cm | 63.8 cm | - | - | - | 107 | 54 | 0.6 |
| CUTT | 144 | 51.39% | 48.61% | 6.76% | 7.14% | 67.6 cm | 63.2 cm | - | - | - | - | - | - |
| BURAN DELLA TERRA SELVAGGIA | 17 | 76.47% | 23.53% | 7.69% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3,4 - ♀ 4 | CLOVER | 2,66472% | 25 | 18,51% | 91 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | LEGRA | 0,85723% | 12.5 | 17,11% | 42 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 30 |
| 5 | ♂ 4,5,5 - ♀ 5,6 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,54683% | 17.1875 | 15,75% | 14 |
| 5 | ♂ 4,5,5 - ♀ 5,6 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,55404% | 17.1875 | 16,83% | 38 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,5,5 | Charon Šedá eminence | 0,77984% | 14.0625 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Dita Břevnovská stopa CS | 0,10937% | 4.6875 | 15,75% | 14 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,6,7 | Atos Břevnovská stopa CS | 0,11613% | 10.9375 | 21,29% | 14 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7 - ♀ 6,6,7 | Besi Zepeř CS | 0,10853% | 10.9375 | 13,4% | 20 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Alda od Pavlišina CS | 0,06076% | 3.90625 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 6,24156% |