| Nato: | 17-02-2018 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Conny Anwar |
| Padre: | Budulínek z Molu Es |
| Allevatore: | Grey Darling |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,79% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.10 % Powered by WGI LAB | Selezione: | A68 K9 C1 Oh Xv54,4 Xf104,4 |
| Contatti: |
![]() Budulínek z Molu EsHD A ED 0COI: 20.69% |
![]() Car od Voldušské nivyHD A ED 0COI: 20.64% |
![]() Amani Stříbrný úplněkHD A ED 0COI: 18.04% |
![]() Ares Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Era Chlumecké podzámčíHD B -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Conny AnwarHD A ED 0COI: 20.16% |
![]() Erik z Věrné smečkyHD A -COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Bella Tara z Blatnických vinicHD A ED 0COI: 19.23% |
![]() Unkas z Molu EsHD A -COI: 19.33% |
![]() OLIVER PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Aika z Vlčího dubuHD A -COI: 17.00% |
![]() Kairo od ÚhoštěHD A -COI: 17.45% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Ko-Ko z Molu EsHD B -COI: 15.98% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Esposizione | Data | Categoria | Giudizio | Pos. | Titoli | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giudice: |
-- | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | |
||
| Danube CACIB II Giudice: Rajic Branislav (SI) |
27-10-2018 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 1 | |
||
| 6 IDS Lubin Giudice: Janusz Opara (PL) |
20-01-2019 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | CACJ Miglior Giovane, Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Axo Grey Darling | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Budulínek z Molu Es | 10 | 5 | 50 | 25 (50%) | 56% | 16% | 4% | - | - |
| Car od Voldušské nivy | 2 | 9 | 18 | 10 (55.56%) | 70% | 30% | - | - | - |
| Amani Stříbrný úplněk | 4 | 6.5 | 26 | 7 (26.92%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Ares Stín vlka | 2 | 4 | 8 | 2 (25%) | 50% | - | 50% | - | - |
| Atos Tinkin dvor CS | 2 | 3 | 6 | 5 (83.33%) | 40% | 40% | 20% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Axo Grey Darling | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Budulínek z Molu Es | 50 | 60% | 40% | 13.33% | 15% | 68 cm | 61.3 cm | 107.3 | 53.7 | - | 109.2 | 54.3 | 0.7 |
| Car od Voldušské nivy | 18 | 27.78% | 72.22% | 40% | 23.08% | 68.5 cm | 66 cm | 106.9 | 54.6 | - | 109.6 | 53.8 | - |
| Amani Stříbrný úplněk | 26 | 46.15% | 53.85% | 25% | 7.14% | 69 cm | 68 cm | 110.5 | 53.8 | - | 110.3 | 54.4 | - |
| Ares Stín vlka | 8 | 62.5% | 37.5% | 40% | - | 67 cm | - | 109.6 | 53.1 | - | - | - | - |
| Atos Tinkin dvor CS | 6 | 66.67% | 33.33% | 25% | 100% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,70573% | 18.75 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,44647% | 9.375 | 18,46% | 46 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | CUTT | 0,31728% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,11343% | 6.25 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 5.46875 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 2,80113% |