| Nato: | 07-05-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dena Ayiana Jacy Aria |
| Padre: | Ioric z Věrné smečky |
| Allevatore: | de la Legende du Loup Noir |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,36% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.17 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Ioric z Věrné smečkyHD A ED 0COI: 21.55% |
![]() Calwin Vlčí nadějeHD A ED 0COI: 21.39% |
![]() Bonifac Testamonium DiaboliHD A -COI: 19.36% |
![]() Aron z AljaškyHD A -COI: 17.31% |
Hero od ÚhoštěHD A -COI: 17.40% |
Arra od Rajské chvojkyHD B -COI: 18.92% |
||||
![]() Hagga Kollárov dvorHD C -COI: 26.45% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Farry Kollárov dvor- -COI: 37.11% |
||||
![]() ARIMMINUM MA CHERIEHD A ED 0COI: 21.73% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Elza z Věrné smečkyHD A ED 0COI: 19.21% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Assay z Věrné smečkyHD A -COI: 18.75% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Dia DakmatHD C -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Dena Ayiana Jacy AriaHD B ED 0COI: 18.92% |
![]() E' DENA AYANA DIWANHD A -COI: 19.71% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() IRIS PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() Deva Kalicz du Clos des GuerriersHD A -COI: 18.76% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Tyrane du Clos des Deux SapinsHD B -COI: 18.97% |
![]() Zarco de New Flame- -COI: 16.41% |
Xolen de New Flame- -COI: 15.67% |
||
UrakovaHD B -COI: 16.65% |
||||
![]() Elza Křivoklátský AtosHD A -COI: 17.60% |
Ciro Břevnovská stopa CSHD A -COI: 19.23% |
|||
Bora Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Naya De La Legende Du Loup Noir | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dena Ayiana Jacy Aria | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Deva Kalicz du Clos des Guerriers | 5 | 8.2 | 41 | 16 (39.02%) | 31.25% | 18.75% | - | - | - |
| Tyrane du Clos des Deux Sapins | 4 | 6.75 | 27 | 5 (18.52%) | 40% | 60% | - | - | - |
| Elza Křivoklátský Atos | 4 | 8 | 32 | 5 (15.63%) | 20% | 40% | 20% | - | - |
| Bora Mabosa CS | 5 | 6.4 | 32 | 10 (31.25%) | 50% | 10% | 40% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Naya De La Legende Du Loup Noir | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dena Ayiana Jacy Aria | 2 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Deva Kalicz du Clos des Guerriers | 41 | 63.41% | 36.59% | 3.85% | - | 70 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Tyrane du Clos des Deux Sapins | 27 | 44.44% | 55.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Elza Křivoklátský Atos | 32 | 34.38% | 65.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bora Mabosa CS | 32 | 65.63% | 34.38% | 23.81% | 27.27% | 70.6 cm | 66.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,49281% | 10.15625 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Cagi od Úhoště | 0,11162% | 4.6875 | 18,46% | 46 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,22217% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 5.46875 | 12,32% | 32 |
| COI TOTALE: | 0,93382% |