Ir'Ckoom de la Mollynière de Lo'Scale

Dátum narodenia: 15-04-2013
Pohlavie: Pes
Register: -
Mikročip: -
Matka: Ghee z'yll de la Mollynière de Lo'Scale
Otec: Ckoo Mah' Ook de la Mollynière de Lo'Scale
Chovateľ: La Mollyniére de Lo'Scale
Majiteľ: -
Pôvod: FR
WOLF BLOOD: 28.2% Powered by WGI LAB
COI: 25,69% Powered by WGI LAB
AVK5: 83.87 % Powered by WGI LAB
AVK10: 10.46 % Powered by WGI LAB
Výber: -
Kontakty:
Crying Wolf Rambo

Crying Wolf Rambo

- -
COI: 34.28%
Crying Wolf Galiba

Crying Wolf Galiba

HD B -
COI: 23.91%
Fallko Kollarov Dvor

Fallko Kollarov Dvor

HD B -
COI: 37.11%

Ada Kollárov dvor

HD A -
COI: 30.94%

Atos ze Šedého dolu CS

HD A -
COI: 12.32%

Dora Šedá eminence

- -
COI: 20.75%

Flota z Rosíkova CS

- -
COI: 11.03%

Orlík z Rosíkova CS

- -
COI: 36.77%

Andy Šedá eminence

- -
COI: 20.75%
Bubka de New Flame

Bubka de New Flame

HD A -
COI: 20.34%
Xamky de New Flame

Xamky de New Flame

- -
COI: 15.67%
Fin z Molu CS

Fin z Molu CS

- -
COI: 14.68%

Colt Zepeř CS

HD A -
COI: 13.40%

Amálka od Buližníku CS

HD A -
COI: 16.21%

Abe z Molu CS

HD C -
COI: 10.83%
Grey Wolf z Molu Es

Grey Wolf z Molu Es

HD A -
COI: 16.29%

Agar Reolup

HD A -
COI: 17.11%

Amálka od Buližníku CS

HD A -
COI: 16.21%

Abra z Molu CS

HD A -
COI: 10.83%

Boss Radov dvor

- -
COI: 22.42%

Aga Cannus Lupus

HD B -
COI: 18.99%

Aga Cannus Lupus

HD B -
COI: 18.99%
Bubka de New Flame

Bubka de New Flame

HD A -
COI: 20.34%
Xamky de New Flame

Xamky de New Flame

- -
COI: 15.67%

Fin z Molu CS

- -
COI: 14.68%

Grey Wolf z Molu Es

HD A -
COI: 16.29%
BENHUROLIMPALUS

BENHUROLIMPALUS

HD B -
COI: 20.28%
ARIMMINUM LAST NAVARRE

ARIMMINUM LAST NAVARRE

HD A ED 0
COI: 20.19%

Grey Wolf z Molu Es

HD A -
COI: 16.29%

Ambra Vlčí naděje

HD A -
COI: 19.57%
HAZENA

HAZENA

- -
COI: 19.38%

Charon Šedá eminence

HD A -
COI: 17.24%

CAMA

- -
COI: 18.51%
COSMO DANIEL ELITE FARAH

COSMO DANIEL ELITE FARAH

HD B -
COI: 17.53%
IRISLORIS

IRISLORIS

HD A ED 0
COI: 21.60%

Unit

- -
COI: 16.65%
Meno HD ED DM DW Výber
Šampionaty

Počet generácií

madre

Počet generácií

Plodnosť a štatistika HD

Meno Vrhy Σ Potomstvo Test HD HD A HD B HD C HD D HD E
Ir'Ckoom de la Mollynière de Lo'Scale - - - - - - - - -
Ckoo Mah' Ook de la Mollynière de Lo'Scale 3 2.33 7 1 (14.29%) 100% - - - -
Crying Wolf Rambo 4 7.75 31 11 (35.48%) 36.36% 36.36% 27.27% - -
Crying Wolf Galiba 4 4.25 17 3 (17.65%) 100% - - - -
Fallko Kollarov Dvor 6 3.17 19 6 (31.58%) 33.33% 33.33% 16.67% 16.67% -
Cézar z Krotkovského dvora CS 7 4.14 29 9 (31.03%) 88.89% 11.11% - - -

Štatistika pohlavia, Výšky a Rysov

Meno Potomstvo M F ST M ST F H M H F Xf M Xv M Xh M Xf F Xv F Xh F
Ir'Ckoom de la Mollynière de Lo'Scale - - - - - - - - - - - - -
Ckoo Mah' Ook de la Mollynière de Lo'Scale 7 42.86% 57.14% - - - - - - - - - -
Crying Wolf Rambo 31 54.84% 45.16% 11.76% - 31.5 cm - 104 52 - - - -
Crying Wolf Galiba 17 64.71% 35.29% 9.09% - 68 cm - - - - - - -
Fallko Kollarov Dvor 19 73.68% 26.32% 14.29% - 65 cm - 108 52 - - - -
Cézar z Krotkovského dvora CS 29 62.07% 37.93% 16.67% 63.64% 69.3 cm 63.7 cm - - - - - -

Predkovia

Count Generácie Meno Podiel % Krv Dost. % Prog.
2 ♂ 2  -  ♀ 3 Bubka de New Flame 6,91933% 37.5 20,34% 37
3 ♂ 4  -  ♀ 5,5 Grey Wolf z Molu Es 0,43175% 12.5 16,29% 81
3 ♂ 4  -  ♀ 5,6 Catty z Litavské kotliny CS 0,21441% 10.9375 10,65% 8
5 ♂ 5,5  -  ♀ 6,6,6 Amálka od Buližníku CS 0,10951% 10.9375 16,21% 29
3 ♂ 5  -  ♀ 6,6 Hasso z Kladenské záře CS 0,11343% 6.25 19,43% 34
4 ♂ 6  -  ♀ 5,7,7 Amur z Ďáblova kaňonu CS 0,11307% 6.25 18,08% 83
3 ♂ 5,7  -  ♀ 7 Cézar od Pavlišina CS 0,0664% 4.6875 36,18% 91
3 ♂ 5  -  ♀ 7,7 Atos ze Šedého dolu CS 0,10721% 4.6875 12,32% 32
4 ♂ 5  -  ♀ 7,7,7 Dora Šedá eminence 0,17489% 5.46875 20,75% 25
CELKOVÝ COI: 8,25%