| Nacido: | 29-09-2017 |
| Sexo: | Macho |
| Registro: | LO17170201 |
| Microchip: | 380260100684625 |
| Madre: | SHEILA |
| Padre: | GAUR VASSEL |
| Criador: | - |
| Propietario: | - |
| Procedencia: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,31% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.83 % Powered by WGI LAB | Selección: | - |
| Contactos: |
![]() GAUR VASSEL- -COI: 22.68% |
![]() ARIMMINUM VASSELHD A ED 0COI: 18.42% |
![]() Art z Viktoriinej záhradyHD A ED 0COI: 23.69% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() Amy z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
Blek z Liehovarského dvoraHD A -COI: 19.01% |
|||
Fenndy Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() ARIMMINUM RAJKAHD A -COI: 20.18% |
![]() LONEWOLFHD A -COI: 17.89% |
OLLISTARHD B -COI: 16.77% |
||
Babeta Křivoklátský Atos- -COI: 19.21% |
||||
![]() July z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Crying Wolf RunaHD A ED 0COI: 26.99% |
![]() Crying Wolf GisotsuHD A ED 0COI: 29.61% |
![]() Argo Tajomný tulákHD A -COI: 27.25% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|
Ambra Slnečný dvorHD B -COI: 23.73% |
||||
![]() Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
Alfi Vuk- -COI: 23.95% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Crying Wolf ErysHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
||
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() SHEILA- -COI: 25.83% |
![]() BLUE JAI- -COI: 19.71% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() IRIS PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() CHIRA- -COI: 20.07% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() Heda Oskar DorHD A ED 0COI: 19.07% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
||
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Hera z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
| Nombre | HD | ED | DM | DW | Selección |
|---|
| Nombre | Camadas | Σ | Hijos | Prueba HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THOR | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GAUR VASSEL | 1 | 4 | 4 | 2 (50%) | - | - | - | 100% | - |
| ARIMMINUM VASSEL | 2 | 4.5 | 9 | 2 (22.22%) | 100% | - | - | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 15 | 6 | 90 | 36 (40%) | 72.22% | 25% | 2.78% | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nombre | Hijos | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THOR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GAUR VASSEL | 4 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM VASSEL | 9 | 77.78% | 22.22% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 90 | 52.22% | 47.78% | 19.15% | 25.58% | 70 cm | 63.5 cm | 109.8 | 54.9 | - | 114.4 | 53.9 | - |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Count | Generaciones | Nombre | Contribución | % Sangre | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Hitt spod Ďumbiera | 0,86201% | 12.5 | 23,54% | 97 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Arys z Oravy | 0,95371% | 12.5 | 25,96% | 32 |
| COI TOTAL: | 1,81572% |