| Nato: | 01-01-2018 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1863254 |
| Microchip: | 380260101029293 |
| Madre: | KIRA |
| Padre: | FELAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,34% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.61 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() FELANHD A ED 0COI: 22.08% |
![]() QUANTRILLHD A ED 0COI: 24.74% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() G'Maya Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
||||
![]() Eau Vive des Planes de l'Est- -COI: 18.69% |
![]() Art Vlčí senHD A -COI: 18.08% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Cira Křivoklátský AtosHD C -COI: 14.72% |
Ariel Dar přírody CSHD A -COI: 10.79% |
|||
Bora Mabosa CSHD A -COI: 15.92% |
||||
![]() B'Laiza des Plaines de l'Est- -COI: 22.01% |
![]() Crying Wolf Robin HoodHD A -COI: 34.28% |
Crying Wolf GalibaHD B -COI: 23.91% |
||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() V'wayta von den Wächter der KroneHD E -COI: 18.37% |
DARK- -COI: 19.39% |
|||
U'Aikal von den Wächter der Krone- -COI: 30.68% |
||||
![]() KIRA- -COI: 25.39% |
![]() ARAGORNHD A ED 0COI: 20.81% |
![]() DRYASHD A ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() AINEHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() HADIHD B ED 0COI: 30.72% |
![]() DUSK PASSO DEL LUPO- -COI: 26.28% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() DIUKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.65% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() OLIMPIA PASSO DEL LUPO- -COI: 26.78% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() HANKA PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MIRKA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KIRA | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| HADI | 2 | 6.5 | 13 | 2 (15.38%) | 50% | 50% | - | - | - |
| OLIMPIA PASSO DEL LUPO | 4 | 4.5 | 18 | 2 (11.11%) | - | 100% | - | - | - |
| HANKA PASSO DEL LUPO | 2 | 9 | 18 | 5 (27.78%) | 40% | 60% | - | - | - |
| LEGRA | 6 | 7 | 42 | 6 (14.29%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MIRKA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| KIRA | 4 | 75% | 25% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HADI | 13 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OLIMPIA PASSO DEL LUPO | 18 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HANKA PASSO DEL LUPO | 18 | 61.11% | 38.89% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LEGRA | 42 | 52.38% | 47.62% | 4.55% | 5% | 64 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,21587% | 6.25 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,1118% | 4.6875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,10794% | 4.6875 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 6 | Ali Reolup | 0,11109% | 6.25 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 8.59375 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 0,76572% |