| Dátum narodenia: | 28-11-2017 |
| Pohlavie: | Pes |
| Register: | LO187534 |
| Mikročip: | 380260101064134 |
| Matka: | HOLLY DEI LUPI DI GUBBIO |
| Otec: | GLOCK PACK CIRINGUITO MEZCAL |
| Chovateľ: | - |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,37% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.73 % Powered by WGI LAB | Výber: |
| Kontakty: |
![]() GLOCK PACK CIRINGUITO MEZCALHD A ED 0COI: 19.86% |
![]() EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALEHD A ED 0COI: 20.44% |
![]() Ognyan Montale Girios dvasiaHD A ED 0COI: 23.07% |
![]() Tannin z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.47% |
Arab MidgardhusHD A ED 0COI: 26.91% |
Kasdeya z PeronowkiHD A ED 0COI: 15.56% |
||||
![]() Laudaj Girios dvasiaHD B ED 0COI: 14.15% |
Iran Zemplínska oblast'HD A -COI: 16.52% |
|||
Harmonia Eden severuHD A ED 0COI: 17.54% |
||||
![]() RAY OF SUN LUPI DEL MONTALEHD A ED 0COI: 20.31% |
![]() Chett Malý BysterecHD A ED 0COI: 23.69% |
Alex z Čakajovského dvoraHD A -COI: 23.12% |
||
Cila Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
||||
![]() ARIMMINUM OBRAHD A ED 0COI: 20.00% |
Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA GALATHILIONHD B ED 0COI: 20.81% |
![]() GLOCK ARIAN PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 19.76% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() ISKA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() FORESTA INCANTATA IMLANDRIS |
![]() TRISTANHD A ED 0COI: 17.11% |
Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||
ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() HOLLY DEI LUPI DI GUBBIOHD A ED 0COI: 20.82% |
![]() VAREN L'AMICO DEL LUPOHD B ED 0COI: 26.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() AKIRA- -COI: 24.29% |
![]() TAYSON PASSO DEL LUPOHD B -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() BENNY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
||||
![]() CHAKRA DI GUBBIOHD B ED 0COI: 20.45% |
![]() ARIMMINUM BIGWAKANWOLFHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Galinka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 29.18% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
||
Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
||||
![]() Amy Zlatá PalzHD B -COI: 27.59% |
Koro z Krotkovského dvoraHD C -COI: 35.55% |
|||
Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Výstava | Dátum | Kategória | Hodnotenie | Poz. | Tituly | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Internazionale di Viterbo Giudice: Gabrielli Mondo Maria Teresa |
02-06-2018 | Puppy (6-9 months) | Ng | - | |
||
| Internazionale Orvieto Giudice: Fulgenzi Gianni |
23-06-2018 | Puppy (6-9 months) | Molto promettente | 2 | |
||
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHARON | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GLOCK PACK CIRINGUITO MEZCAL | 1 | 4 | 4 | 4 (100%) | - | - | - | - | - |
| EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALE | 16 | 6.44 | 103 | 62 (60.19%) | 56.45% | 12.9% | - | 1.61% | - |
| Ognyan Montale Girios dvasia | 16 | 5.5 | 88 | 28 (31.82%) | 78.57% | 14.29% | 3.57% | 3.57% | - |
| Tannin z Peronowki | 1 | 4 | 4 | 2 (50%) | 50% | - | 50% | - | - |
| Arab Midgardhus | 3 | 5.67 | 17 | 3 (17.65%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AHARON | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| GLOCK PACK CIRINGUITO MEZCAL | 4 | 25% | 75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| EZRA SI NASCE LUPI DELMONTALE | 103 | 45.63% | 54.37% | 8.51% | 8.93% | 69.3 cm | 64 cm | 107.5 | 55 | 0.6 | 109.4 | 54.2 | 0.7 |
| Ognyan Montale Girios dvasia | 88 | 60.23% | 39.77% | 5.66% | 17.14% | 45 cm | 41.8 cm | 73.8 | 35.7 | - | 66.1 | 33 | 0.3 |
| Tannin z Peronowki | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Arab Midgardhus | 17 | 58.82% | 41.18% | - | 14.29% | - | 65 cm | - | - | - | 109.2 | 56.9 | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,43593% | 9.375 | 23,85% | 184 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,41983% | 9.375 | 20,03% | 38 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,8944% | 12.5 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 4 | Baron spod Ďumbiera | 0,12107% | 7.03125 | 29,01% | 70 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,5 | CUTT | 0,10576% | 7.8125 | 19,76% | 144 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Agar Reolup | 0,11109% | 6.25 | 17,11% | 39 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,10951% | 6.25 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Gerda z Rofa | 0,05698% | 3.90625 | 20,48% | 32 |
| CELKOVÝ COI: | 2,68632% |