| Nato: | 07-04-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Fada Akela de La Gretosa |
| Padre: | Adahi Astur Timberwolves |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,93% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.69 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() Adahi Astur Timberwolves- -COI: 19.98% |
![]() Caos la Llamada del LoboHD A ED 0COI: 19.67% |
![]() Barch WelkoscyrzHD B ED 0COI: 20.66% |
![]() Jotun z PeronówkiHD A -COI: 18.65% |
Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Carmen spod ĎumbieraHD A -COI: 19.50% |
Arek Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
|||
Cesna Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 19.51% |
||||
![]() ARIMMINUM GINEVRAHD A ED 1COI: 19.78% |
![]() FUOCOHD A -COI: 21.63% |
ANGEL- -COI: 16.39% |
||
BAMBOLA- -COI: 17.76% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Isis Castell del SenillarHD B ED 0COI: 22.80% |
![]() COSMO DANIEL ELITE JUPITER- -COI: 16.26% |
![]() Batt Malý BysterecHD A -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE FARAHHD B -COI: 17.53% |
IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
|||
Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE IRINA- -COI: 17.80% |
![]() SPOKHD B ED 0COI: 17.84% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
||
Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() COSMO DANIEL ELITE DOROTEAHD B ED 0COI: 17.53% |
IRISLORISHD A ED 0COI: 21.60% |
|||
Ajša ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
||||
![]() Fada Akela de La Gretosa- -COI: 22.36% |
![]() Crying Wolf MuradHD B ED 0COI: 21.85% |
![]() Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
![]() Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
Axel Imad Issa- -COI: 19.12% |
||
Asta od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|||
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Aika de La GretosaHD B ED 0COI: 21.58% |
![]() Crying Wolf YvainHD A ED 0COI: 30.40% |
![]() Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Ada Kollárov dvorHD A -COI: 30.94% |
||||
![]() Crying Wolf FlashHD C -COI: 29.21% |
Alfi Vuk- -COI: 23.95% |
|||
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() ALFAHD B ED 0COI: 22.92% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sando My Sweet Lady | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Adahi Astur Timberwolves | 1 | 9 | 9 | 9 (100%) | - | 11.11% | - | - | - |
| Caos la Llamada del Lobo | 1 | 11 | 11 | - | - | - | - | - | - |
| Barch Welkoscyrz | 2 | 5 | 10 | 3 (30%) | 100% | - | - | - | - |
| Jotun z Peronówki | 2 | 5.5 | 11 | 4 (36.36%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Baron spod Ďumbiera | 12 | 5.83 | 70 | 37 (52.86%) | 67.57% | 13.51% | 16.22% | 2.7% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sando My Sweet Lady | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Adahi Astur Timberwolves | 9 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Caos la Llamada del Lobo | 11 | 81.82% | 18.18% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Barch Welkoscyrz | 10 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jotun z Peronówki | 11 | 54.55% | 45.45% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Baron spod Ďumbiera | 70 | 45.71% | 54.29% | 25% | 21.05% | 67 cm | 62.6 cm | 110.5 | 54.6 | 0.7 | 106.6 | 54.6 | 0.7 |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,21587% | 6.25 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 0,2236% | 6.25 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,33298% | 7.8125 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Charon Šedá eminence | 0,11141% | 4.6875 | 17,24% | 120 |
| 7 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 10.15625 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Chasa Ruskov dvor CS | 0,0546% | 3.90625 | 13,12% | 14 |
| COI TOTALE: | 1,19284% |