| Nato: | 17-08-2017 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Brita z Granitowego Wzgórza |
| Padre: | Celeb Jantarowa Wataha |
| Allevatore: | z Granitowego wzgórza |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 27.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,92% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.12 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Freja z Granitowego wzgórza | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Brita z Granitowego Wzgórza | 2 | 5 | 10 | 9 (90%) | - | - | - | - | - |
| Teeraal z Peronówki | 4 | 5.25 | 21 | 10 (47.62%) | 30% | - | - | - | - |
| Kasdeya z Peronowki | 7 | 5.43 | 38 | 15 (39.47%) | 53.33% | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Freja z Granitowego wzgórza | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Brita z Granitowego Wzgórza | 10 | 30% | 70% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Teeraal z Peronówki | 21 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Kasdeya z Peronowki | 38 | 39.47% | 60.53% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,3403% | 10.9375 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.8125 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Miňa Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 8 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Aragorn Potomok vlkov | 0,12324% | 4.6875 | 27,7% | 8 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Asta Břevnovská stopa CS | 0,1742% | 7.03125 | 21,29% | 9 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Abel z Molu CS | 0,15955% | 7.03125 | 10,83% | 17 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,05361% | 5.46875 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Elbow zo Sennej | 0,05839% | 3.90625 | 20,49% | 21 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Exa Vopa CS | 0,05361% | 4.6875 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 4.6875 | 8,95% | 42 |
| COI TOTALE: | 1,77744% |