| Nato: | 19-09-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Nani Radov Dvor |
| Padre: | Milo Radov dvor |
| Allevatore: | Vieno Kraujo |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | LT |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,19% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.14 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Norberta Vieno kraujo x Ulialia II Z Peronówki 2018-12-12 | |||||
| Luna Argentum Girios dvasia ♁ | - | - | - | - | |
| Lokio Medus Girios dvasia ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| Laime Sidabro Girios dvasia ♁ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norberta Vieno kraujo | 1 | 3 | 3 | 2 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Nani Radov Dvor | 3 | 5.67 | 17 | 9 (52.94%) | 66.67% | 22.22% | - | - | - |
| Hena Radov Dvor | 4 | 3.5 | 14 | 6 (42.86%) | 16.67% | 33.33% | 16.67% | - | - |
| Brita Čičky | 2 | 3 | 6 | 3 (50%) | 100% | - | - | - | - |
| Ciba Zemplínska oblast' | 3 | 4.33 | 13 | 1 (7.69%) | 100% | - | - | - | - |
| Astra Tokajská oblast' CS | 6 | 4.17 | 25 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Norberta Vieno kraujo | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Nani Radov Dvor | 17 | 70.59% | 29.41% | 16.67% | - | 68 cm | - | 107 | 57 | - | - | - | - |
| Hena Radov Dvor | 14 | 57.14% | 42.86% | 12.5% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Brita Čičky | 6 | 66.67% | 33.33% | 25% | 50% | 69 cm | - | - | - | - | 104.2 | - | - |
| Ciba Zemplínska oblast' | 13 | 38.46% | 61.54% | - | 12.5% | - | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Astra Tokajská oblast' CS | 25 | 48% | 52% | 8.33% | 38.46% | 66 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Artex Radov dvor | 1,92458% | 18.75 | 25,81% | 13 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 6 | Aja Frovan | 0,23609% | 10.9375 | 22,43% | 11 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,15271% | 10.15625 | 4,64% | 60 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Binc Pohostinstvo CS | 0,29497% | 7.8125 | 0,73% | 62 |
| 31 | ♂ 5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,0376% | 32.8125 | 25% | 246 |
| 7 | ♂ 5,6,6,7,7 - ♀ 6,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,18432% | 10.15625 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 7.03125 | 36,18% | 91 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Nuk z Pohraniční stráže | 0,1039% | 6.25 | 6,4% | 17 |
| COI TOTALE: | 4,00058% |