| Nato: | 15-12-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1737152 |
| Microchip: | 380260002665677 |
| Madre: | ARIEL |
| Padre: | ARTORIUS |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,92% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 79.03 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.52 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
![]() ARTORIUS- -COI: 23.32% |
![]() ARIMMINUM MACHKHD A ED BLCOI: 25.38% |
![]() ARIMMINUM OLCANHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM BLAZE OF GLORYHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() BLOOMHD A ED 0COI: 21.86% |
![]() Crying Wolf EchoHD A ED 0COI: 24.05% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
|
Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() Arys z OravyHD A -COI: 25.96% |
Casanova Zlatá žilaHD A -COI: 22.52% |
|||
Grácia DórHD A -COI: 19.70% |
||||
![]() Amy Wolfhouse Wolfdog LandHD A ED 0COI: 22.47% |
![]() Utukku z PeronowkiHD A ED 0COI: 21.93% |
Belke Outlaws HeavenHD A ED 0COI: 22.85% |
||
Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
||||
![]() Zoray Lupus IbericusHD A ED 0COI: 22.55% |
Amore Mio SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
|||
Emba von der WolfsranchHD A ED 0COI: 20.81% |
||||
![]() ARIEL- -COI: 34.06% |
![]() ROY- -COI: 45.56% |
![]() ARES- -COI: 28.83% |
![]() ELROY PASSO DEL LUPO- -COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() FLU PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() ZORA- -COI: 28.83% |
![]() ELROY PASSO DEL LUPO- -COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() FLU PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() AIYANA- -COI: 22.56% |
![]() ECO- -COI: 19.52% |
![]() ARGOHD B -COI: 20.61% |
Rainman z Molu Es- -COI: 16.58% |
|
Dara Dobromila z Vlčí chaloupky- -COI: 17.35% |
||||
![]() BRIZ- -COI: 23.26% |
ATROX- -COI: 27.79% |
|||
GOSSY- -COI: 22.90% |
||||
![]() BREDA- -COI: 28.83% |
![]() ELROY PASSO DEL LUPO- -COI: 25.97% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
||||
![]() FLU PASSO DEL LUPO- -COI: 23.17% |
BYRON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 26.78% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFRODITE | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIEL | 1 | 7 | 7 | 7 (100%) | - | - | - | - | - |
| AIYANA | 1 | 6 | 6 | - | - | - | - | - | - |
| BREDA | 2 | 5.5 | 11 | 1 (9.09%) | - | - | 100% | - | - |
| FLU PASSO DEL LUPO | 4 | 5.25 | 21 | 1 (4.76%) | - | 100% | - | - | - |
| NAZKA | 8 | 5.88 | 47 | 18 (38.3%) | 33.33% | 55.56% | - | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFRODITE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIEL | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AIYANA | 6 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BREDA | 11 | 54.55% | 45.45% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLU PASSO DEL LUPO | 21 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NAZKA | 47 | 53.19% | 46.81% | 12% | 18.18% | 70 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Cira Volání rodu | 0,05583% | 5.46875 | 18,16% | 19 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,05672% | 5.46875 | 19,43% | 34 |
| COI TOTALE: | 0,11254% |