| Dátum narodenia: | 20-05-2016 |
| Pohlavie: | Pes |
| Register: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Beta z Molu Es |
| Otec: | Art z Všestudských plání |
| Chovateľ: | Pretorian Lobo |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,59% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.56 % Powered by WGI LAB | Výber: |
| Kontakty: |
![]() Art z Všestudských pláníHD A ED 0COI: 20.93% |
![]() Bakain Grey DiamondHD A ED 0COI: 22.23% |
![]() Argos Spirit of the WolfHD B -COI: 19.90% |
![]() Derek DakmatHD A -COI: 21.27% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Borka II z Rosíkova CSHD C -COI: 25.57% |
||||
![]() Bengie z UherHD B -COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() Culsu z PeronowkiHD B ED 0COI: 22.66% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Alistair Wolf z PeronowkiHD A ED 0COI: 16.49% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Atti z Údolí komárůHD A ED 0COI: 18.54% |
![]() Kelt z Molu EsHD C -COI: 15.98% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Anteia SotisHD A -COI: 19.77% |
![]() Aron od Rajské chvojkyHD A -COI: 18.92% |
Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||
Grey Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
||||
![]() Felon Eden SeveruHD A ED 0COI: 17.86% |
Akim ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Bira od Chrudimky CSHD A -COI: 27.94% |
||||
![]() Beta z Molu EsHD A ED 0COI: 20.69% |
![]() Car od Voldušské nivyHD A ED 0COI: 20.64% |
![]() Amani Stříbrný úplněkHD A ED 0COI: 18.04% |
![]() Ares Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
Atos Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
||||
![]() Dina Doubravka z Vlčí chaloupkyHD A -COI: 17.35% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
||||
![]() Era Chlumecké podzámčíHD B -COI: 21.02% |
![]() Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Bessy z Kladenské záře CSHD A -COI: 17.08% |
||||
![]() Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|||
Citka Kollárov dvorHD A -COI: 37.11% |
||||
![]() Yukon z Molu EsHD A ED 0COI: 19.82% |
![]() HARGO L'AMICO DEL LUPOHD A -COI: 28.58% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARISSAHD A ED 0COI: 22.92% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Armin Pretorian Lobo | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Art z Všestudských plání | 2 | 5.5 | 11 | 5 (45.45%) | 20% | - | - | - | - |
| Bakain Grey Diamond | 3 | 7.67 | 23 | 5 (21.74%) | 100% | - | - | - | - |
| Argos Spirit of the Wolf | 2 | 3.5 | 7 | 1 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Derek Dakmat | 6 | 5.83 | 35 | 3 (8.57%) | 33.33% | 33.33% | 33.33% | - | - |
| Cagi od Úhoště | 8 | 5.75 | 46 | 21 (45.65%) | 38.1% | 33.33% | 14.29% | 4.76% | 9.52% |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Armin Pretorian Lobo | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Art z Všestudských plání | 11 | 63.64% | 36.36% | 28.57% | - | 70 cm | - | 105.7 | 54.3 | - | - | - | - |
| Bakain Grey Diamond | 23 | 52.17% | 47.83% | 8.33% | - | 67 cm | - | 106 | 55.2 | - | - | - | - |
| Argos Spirit of the Wolf | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Derek Dakmat | 35 | 60% | 40% | 4.76% | - | 70 cm | - | 110 | 52.8 | - | - | - | - |
| Cagi od Úhoště | 46 | 47.83% | 52.17% | 27.27% | 50% | 67.5 cm | 63.3 cm | - | - | - | 108 | 54.8 | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Dak z Rosíkova | 0,48843% | 9.375 | 28,86% | 51 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Cagi od Úhoště | 0,44647% | 9.375 | 18,46% | 46 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,45373% | 9.375 | 19,43% | 34 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ajša Dar přírody CS | 0,10685% | 4.6875 | 10,79% | 14 |
| CELKOVÝ COI: | 1,93946% |