| Nato: | 13-01-2013 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bonie z Březovské samoty |
| Padre: | Hektor Oskár Dór |
| Allevatore: | z Michalovho dvora |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,57% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.09 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aida z Michalovho dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bonie z Březovské samoty | 2 | 4 | 8 | 1 (12.5%) | - | - | - | - | - |
| Bellis Stín vlka | 3 | 5 | 15 | 9 (60%) | 100% | - | - | - | - |
| Bonie Mrazivé ticho | 3 | 5.33 | 16 | 16 (100%) | 68.75% | 25% | 6.25% | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 50% | 16.67% | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aida z Michalovho dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bonie z Březovské samoty | 8 | 25% | 75% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bellis Stín vlka | 15 | 53.33% | 46.67% | 62.5% | 57.14% | 69.6 cm | 63.8 cm | 109.6 | 54.9 | - | 111.5 | 54 | - |
| Bonie Mrazivé ticho | 16 | 50% | 50% | 62.5% | 62.5% | 68 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 50% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 5 | 40% | 60% | 50% | 33.33% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Bonie Mrazivé ticho | 1,73927% | 18.75 | 14,56% | 16 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 8.59375 | 6,33% | 62 |
| 6 | ♂ 6,6,7 - ♀ 5,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,3072% | 8.59375 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Orlík z Rosíkova CS | 0,2002% | 5.46875 | 36,77% | 127 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Káj z Rosíkova CS | 0,19319% | 5.46875 | 31,93% | 42 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Binc Pohostinstvo CS | 0,04916% | 5.46875 | 0,73% | 62 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,1018% | 5.46875 | 4,64% | 60 |
| 4 | ♂ 5,7,7 - ♀ 6 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 6.25 | 25,33% | 35 |
| COI TOTALE: | 2,91859% |