| Nato: | 28-01-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ajka z Chtelnických lesov |
| Padre: | Caro od Starkej |
| Allevatore: | Duch Strážovských vrchov |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | SK |
| WOLF BLOOD: | 28.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,49% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.46 % Powered by WGI LAB | Selezione: |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aysha Duch Strážovských vrchov | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajka z Chtelnických lesov | 1 | 2 | 2 | 2 (100%) | - | - | - | - | - |
| Hermína Oskár Dór | 2 | 6.5 | 13 | 4 (30.77%) | 75% | 25% | - | - | - |
| Hera z Rofa | 2 | 5 | 10 | 8 (80%) | 62.5% | 12.5% | 25% | - | - |
| Elba z Rofa | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Unka z Rosíkova CS | 2 | 5 | 10 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aysha Duch Strážovských vrchov | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajka z Chtelnických lesov | 2 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hermína Oskár Dór | 13 | 61.54% | 38.46% | 25% | 20% | 67.5 cm | 60 cm | 110.2 | 55.9 | 0.6 | - | 53 | - |
| Hera z Rofa | 10 | 30% | 70% | 33.33% | 71.43% | 67 cm | 62.6 cm | - | 53.7 | - | 108.3 | 54.9 | - |
| Elba z Rofa | 6 | 50% | 50% | 66.67% | 33.33% | 67 cm | 67 cm | - | - | - | - | - | - |
| Unka z Rosíkova CS | 10 | 70% | 30% | - | 100% | - | 61.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Gáj Jimili CS | 0,88849% | 15.625 | 16,44% | 32 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,42542% | 9.375 | 10,28% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,50875% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Orlík z Rosíkova CS | 0,26693% | 7.8125 | 36,77% | 127 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,16243% | 8.59375 | 11,03% | 11 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Ikar z Rosikova CS | 0,11644% | 4.6875 | 19,82% | 18 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 6.25 | 36,18% | 91 |
| 32 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,91553% | 33.59375 | 25% | 246 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.03125 | 11,03% | 61 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,0509% | 7.03125 | 4,64% | 60 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,21458% | 8.59375 | 9,86% | 43 |
| 6 | ♂ 6,6 - ♀ 5,7,7,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,24576% | 8.59375 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Binc Pohostinstvo CS | 0,09832% | 5.46875 | 0,73% | 62 |
| 4 | ♂ 7 - ♀ 5,6,7 | Káj z Rosíkova CS | 0,0644% | 6.25 | 31,93% | 42 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 4.6875 | 20,17% | 130 |
| COI TOTALE: | 4,31593% |