| Nato: | 29-01-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1647804 |
| Microchip: | 380260002548597 |
| Madre: | ARTE' WOLFCASH |
| Padre: | F'WAKIZA |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,96% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.61 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() F'WAKIZAHD A ED 0COI: 24.39% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() BELLEHD A ED 0COI: 22.90% |
Voice of Wolf z Molu EsHD A ED 1COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
|
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() ASHOKAHD A ED 0COI: 23.50% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
|||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARTE' WOLFCASHHD A ED 0COI: 19.77% |
![]() Hornet Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.02% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
||||
![]() Cordy Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.50% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
||
Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
||||
![]() Bonnie z Kopáčkova dvoraHD A -COI: 23.09% |
Fas Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 22.15% |
|||
Dizzy Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
||||
![]() TAISS PASSO DEL LUPO- -COI: 14.84% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() QUERIS PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 12.84% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
LION PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.80% |
|||
ALASKA- -COI: 0.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ASIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARTE' WOLFCASH | 1 | 8 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| TAISS PASSO DEL LUPO | 5 | 5 | 25 | 4 (16%) | 25% | - | - | - | - |
| QUERIS PASSO DEL LUPO | 4 | 5.5 | 22 | 4 (18.18%) | 75% | 25% | - | - | - |
| SANIKA PASSO DEL LUPO | 6 | 8.17 | 49 | 8 (16.33%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| ALASKA | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ASIA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARTE' WOLFCASH | 8 | 37.5% | 62.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TAISS PASSO DEL LUPO | 25 | 56% | 44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUERIS PASSO DEL LUPO | 22 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SANIKA PASSO DEL LUPO | 49 | 42.86% | 57.14% | 4.76% | - | 73 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| ALASKA | 6 | 50% | 50% | 33.33% | - | 71 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 4,5 | ARIMMINUM UPSTREAM | 1,2793% | 15.625 | 18,59% | 57 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,42359% | 9.375 | 23,88% | 102 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Hero z Rofa | 0,45585% | 9.375 | 20,48% | 35 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Jolly z Molu Es | 0,64762% | 12.5 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,8635% | 12.5 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Dak z Rosíkova | 0,24421% | 7.8125 | 28,86% | 51 |
| 5 | ♂ 5,5,5 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,6708% | 14.0625 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,21797% | 7.8125 | 23,85% | 184 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,20992% | 7.8125 | 20,03% | 38 |
| 6 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 5,6 | Amálka od Buližníku CS | 0,32854% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| COI TOTALE: | 5,34129% |