| Nato: | 25-01-2016 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1666037 |
| Microchip: | 380260002575418 |
| Madre: | ALTEA BREZZE WOLF |
| Padre: | Hornet Grey Střípek snů |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,61% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 85.48 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 13.15 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Hornet Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.02% |
![]() Baladin ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Cordy Grey Střípek snůHD A ED 0COI: 20.50% |
![]() Czambor z Vlčího dubuHD A ED 0COI: 19.75% |
![]() Argo Přízrak KarpatHD A -COI: 17.94% |
Arin na BlatechHD B -COI: 20.72% |
|
Avahoc Stín vlkaHD A -COI: 14.55% |
||||
![]() Fea z Ponického dvoraHD A -COI: 19.85% |
Nord Šedá eminenceHD A -COI: 14.33% |
|||
Cira z Ponického dvoraHD C -COI: 17.02% |
||||
![]() Bonnie z Kopáčkova dvoraHD A -COI: 23.09% |
![]() Fas Lupus Bohemia GenaoHD A -COI: 22.15% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
||
Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
||||
![]() Dizzy Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() ALTEA BREZZE WOLF- -COI: 19.34% |
![]() ARC- -COI: 22.27% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
![]() INDUK- -COI: 17.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Finka z Vlčí pláně CS- -COI: 12.77% |
||||
![]() ICA- -COI: 19.39% |
Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
|||
Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() DAHLIAHD A ED 0COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() TAISS PASSO DEL LUPO- -COI: 14.84% |
![]() Will Passo del Lupo z Molu EsHD A ED 0COI: 18.15% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() QUERIS PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 12.84% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
LION PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.80% |
|||
ALASKA- -COI: 0.00% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SHILA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALTEA BREZZE WOLF | 1 | 3 | 3 | - | - | - | - | - | - |
| TAISS PASSO DEL LUPO | 5 | 5 | 25 | 4 (16%) | 25% | - | - | - | - |
| QUERIS PASSO DEL LUPO | 4 | 5.5 | 22 | 4 (18.18%) | 75% | 25% | - | - | - |
| SANIKA PASSO DEL LUPO | 6 | 8.17 | 49 | 8 (16.33%) | 87.5% | 12.5% | - | - | - |
| ALASKA | 1 | 6 | 6 | 2 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SHILA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ALTEA BREZZE WOLF | 3 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TAISS PASSO DEL LUPO | 25 | 56% | 44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| QUERIS PASSO DEL LUPO | 22 | 45.45% | 54.55% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SANIKA PASSO DEL LUPO | 49 | 42.86% | 57.14% | 4.76% | - | 73 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| ALASKA | 6 | 50% | 50% | 33.33% | - | 71 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| COI TOTALE: | 2,40266% |