| Nato: | 09-01-2016 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1637269 |
| Microchip: | 380260100339455 |
| Madre: | ARIMMINUM ODETTE |
| Padre: | Haki Srdcerváč |
| Allevatore: | ARIMMINUM |
| Proprietario: | ARIMMINUM (MATRASOVA SARKA) |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,27% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 82.26 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.39 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
338 3445594
|
![]() Haki SrdcerváčHD A ED 0COI: 21.79% |
![]() Belfedor ArqevaHD A ED 0COI: 19.30% |
![]() Eury z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Valkyra z Molu EsHD A -COI: 19.82% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM UPSTREAMHD B ED 0COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
![]() Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
Elbow zo Sennej- -COI: 20.49% |
|
Dina Pohostinstvo CS- -COI: 4.30% |
||||
![]() Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
Aragorn Potomok vlkovHD C -COI: 27.70% |
|||
Miňa Ruskov dvor CS- -COI: 16.59% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
![]() Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
|
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
Atos Salex CS- -COI: 1.78% |
|||
Ara Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
||
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM ENIGMA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Haki Srdcerváč | 7 | 4.57 | 32 | 22 (68.75%) | 59.09% | - | - | - | - |
| Belfedor Arqeva | 2 | 6 | 12 | 8 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Eury z Peronowki | 9 | 5.67 | 51 | 16 (31.37%) | 93.75% | 6.25% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM ENIGMA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Haki Srdcerváč | 32 | 46.88% | 53.13% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Belfedor Arqeva | 12 | 66.67% | 33.33% | 62.5% | - | 68 cm | - | 108 | 55 | 0.7 | - | - | - |
| Eury z Peronowki | 51 | 47.06% | 52.94% | 29.17% | 22.22% | 68.4 cm | 61.7 cm | 109.3 | 55 | - | 107.1 | 55.2 | 73.3 |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 2 | Ambra Vlčí naděje | 5,36638% | 34.375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Hero z Rofa | 1,82338% | 18.75 | 20,48% | 35 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Jolly z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 52 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 7.03125 | 20,17% | 130 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,12153% | 7.03125 | 25,33% | 17 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,10791% | 7.03125 | 12,16% | 19 |
| 6 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,05156% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 9,97429% |