| Nato: | 15-11-2013 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Glasya z Peronówki |
| Padre: | Ar' Wan de la Mollyni?re de Lo'Scale |
| Allevatore: | z Orel Ochrana |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | FR |
| WOLF BLOOD: | 29% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,75% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.75 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ionoco z Orel Ochrana | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Glasya z Peronówki | 4 | 4.75 | 19 | 13 (68.42%) | 30.77% | - | 23.08% | - | - |
| Jolly z Molu Es | 7 | 7.43 | 52 | 36 (69.23%) | 91.67% | 8.33% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 71.43% | - | 14.29% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ionoco z Orel Ochrana | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Glasya z Peronówki | 19 | 42.11% | 57.89% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Jolly z Molu Es | 52 | 42.31% | 57.69% | 54.55% | 20% | 67.3 cm | 62.2 cm | 108.1 | 54 | - | 104.1 | 54.5 | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Brita od Pavlišina CS | 17 | 52.94% | 47.06% | 55.56% | 37.5% | 68 cm | 41.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Cézar od Pavlišina CS | 1,06239% | 15.625 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 3 | Amálka od Buližníku CS | 1,75222% | 18.75 | 16,21% | 29 |
| 21 | ♂ 6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 4,5,5,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,89209% | 29.6875 | 25% | 246 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 4,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,10729% | 10.15625 | 9,86% | 43 |
| 7 | ♂ 6,6,6,7,7 - ♀ 5,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,81819% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,21443% | 7.03125 | 12,32% | 38 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Cita z Banišťa CS | 0,10729% | 4.6875 | 9,86% | 27 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Asta z Tondova CS | 0,21219% | 7.8125 | 9,99% | 23 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,10721% | 5.46875 | 12,32% | 24 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 5.46875 | 8,95% | 42 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,05035% | 7.03125 | 3,4% | 37 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 5.46875 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 5.46875 | 25,33% | 17 |
| COI TOTALE: | 6,98714% |