| Born: | 29-10-2015 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | LO165441 |
| Microchip: | 380260042547425 |
| Mother: | CHIC |
| Father: | AXEL |
| Breeder: | - |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,76% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 77.42 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.56 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
![]() AXELHD A ED 0COI: 23.27% |
![]() BENITOHD A ED 0COI: 19.43% |
![]() Ajax od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() ARIMMINUM FARYEMINENCEHD B ED 0COI: 18.15% |
![]() ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZUCKAHD A ED 0COI: 25.53% |
![]() ARIMMINUM HGENGISBORTETCHINOHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() ARIMMINUM NABOOHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
||
Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() CHICHD B ED 0COI: 19.94% |
![]() AKI DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 18.47% |
![]() TAKODAHD A ED 0COI: 17.11% |
![]() Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() REBECCAHD A ED 0COI: 18.52% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Hela Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() ARIMMINUM FARYEMINENCEHD B ED 0COI: 18.15% |
![]() ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
|
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DJANGO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AXEL | 6 | 5.33 | 32 | 6 (18.75%) | 100% | - | - | - | - |
| BENITO | 1 | 7 | 7 | 2 (28.57%) | 100% | - | - | - | - |
| Ajax od Tištínského potoka | 9 | 6 | 54 | 17 (31.48%) | 70.59% | 29.41% | - | - | - |
| Kolt Šedá eminence | 3 | 5 | 15 | 3 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Atos ze Šedého dolu CS | 4 | 8 | 32 | 10 (31.25%) | 20% | 20% | 30% | 20% | 10% |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DJANGO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AXEL | 32 | 37.5% | 62.5% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| BENITO | 7 | 71.43% | 28.57% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ajax od Tištínského potoka | 54 | 46.3% | 53.7% | 4% | 3.45% | 68 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Kolt Šedá eminence | 15 | 80% | 20% | 8.33% | - | 66 cm | - | 108 | 57.5 | - | - | - | - |
| Atos ze Šedého dolu CS | 32 | 53.13% | 46.88% | 11.76% | 53.33% | 69 cm | 63.6 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | ARIMMINUM FARYEMINENCE | 6,40928% | 37.5 | 18,15% | 30 |
| 5 | ♂ 4,5,6 - ♀ 4,5 | Ambra Vlčí naděje | 1,90059% | 20.3125 | 19,57% | 68 |
| 4 | ♂ 5,5,6 - ♀ 4 | Ali Reolup | 0,66651% | 14.0625 | 17,11% | 60 |
| 5 | ♂ 5,5,6,7 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,7666% | 14.84375 | 16,21% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Arne z Města Henbrštajnů | 0,21885% | 6.25 | 16,08% | 49 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,6,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,26804% | 9.375 | 12,32% | 32 |
| COI TOTAL: | 10,22987% |