| Nato: | 22-06-2015 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO15135686 |
| Microchip: | 380260002462409 |
| Madre: | INKA |
| Padre: | KIRO |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,59% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.51 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() KIRO- -COI: 22.95% |
![]() FANEMUAHHD A ED 0COI: 21.72% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() BONNIEHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() Bessy Kazanova Stopa- -COI: 18.39% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Aranka Strážní pes CSHD A -COI: 13.15% |
||||
![]() Crying Wolf Iris- -COI: 25.18% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
![]() Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
|
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
Fallko Kollarov DvorHD B -COI: 37.11% |
|||
Crying Wolf BrizaHD B -COI: 25.79% |
||||
![]() Crying Wolf Uma- -COI: 21.60% |
![]() Lord Kysucká hviezda- -COI: 21.38% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
||
Issabel Kysucká hviezdaHD A -COI: 18.45% |
||||
![]() Flota Lupus Bohemia Genao- -COI: 22.15% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
Aretha Hanka z VlasaticHD A -COI: 16.01% |
||||
![]() INKA- -COI: 24.03% |
![]() DENVER DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 26.73% |
![]() AKI DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 18.47% |
![]() TAKODAHD A ED 0COI: 17.11% |
Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
||||
![]() REBECCAHD A ED 0COI: 18.52% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Petra Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
||||
![]() ZARA DELLA VITTORIA ALATAHD A ED 0COI: 22.27% |
![]() DREDOHD B ED 0COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
||
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() TERRYHD A ED 0COI: 28.25% |
SPOKHD B ED 0COI: 17.84% |
|||
REBECCAHD A ED 0COI: 18.52% |
||||
![]() LOLA PASSO DEL LUPO- -COI: 22.15% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() NENSYHD B -COI: 20.00% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
Aran Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
|||
Cina ze Slivníku CSHD B -COI: 18.79% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIEL | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INKA | 1 | 4 | 4 | - | - | - | - | - | - |
| LOLA PASSO DEL LUPO | 2 | 2.5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| NENSY | 6 | 5.33 | 32 | 11 (34.38%) | 63.64% | 27.27% | 9.09% | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 5 | 5.2 | 26 | 7 (26.92%) | 42.86% | 57.14% | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 3 | 5 | 15 | 5 (33.33%) | 20% | 20% | 20% | 20% | 20% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIEL | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| INKA | 4 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LOLA PASSO DEL LUPO | 5 | 60% | 40% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| NENSY | 32 | 59.38% | 40.63% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Carmen Vlčí stezka | 26 | 53.85% | 46.15% | - | 25% | - | 62.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cina ze Slivníku CS | 15 | 73.33% | 26.67% | 27.27% | 50% | 68 cm | 61 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,6 | Fehérlófia Dinon Dánon | 0,22162% | 6.25 | 16,83% | 25 |
| COI TOTALE: | 0,22162% |