| Nato: | 12-12-2014 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Latka z Peronowki |
| Padre: | Bluszcz Wilk z baśni |
| Allevatore: | de La Gretosa |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,17% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.44 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() Bluszcz Wilk z baśniHD B ED 0COI: 22.74% |
![]() ARIMMINUM NAMANASLUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Clair de Lune SrdcerváčHD A ED 0COI: 21.16% |
![]() Hitt spod ĎumbieraHD A -COI: 23.54% |
![]() Dixon Radov DvorHD A -COI: 23.87% |
Artex Radov dvorHD A -COI: 25.81% |
|
Brita ČičkyHD A -COI: 18.66% |
||||
![]() Dáša Chlumecké podzámčíHD A -COI: 21.02% |
Cagi od ÚhoštěHD A -COI: 18.46% |
|||
Grace Kollárov dvorHD A -COI: 29.79% |
||||
![]() Anne Lee SrdcerváčHD A ED 0COI: 18.29% |
![]() Carr Malý BysterecHD A -COI: 21.58% |
Azor od PoluchovHD A -COI: 17.12% |
||
Askia Slnečný dvorHD A -COI: 23.73% |
||||
![]() ARIMMINUM AVETAJGAHD B -COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Latka z PeronowkiHD A ED 0COI: 23.14% |
![]() Cork Stín vlkaHD A -COI: 18.81% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
![]() Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Maxa z Krotkovského dvora CS- -COI: 29.71% |
||||
![]() Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
Macek z Rosíkova CS- -COI: 22.54% |
|||
Chizma z Rosíkova CS- -COI: 20.35% |
||||
![]() Bonie Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
![]() Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
Adon Kanakor CSHD A -COI: 16.81% |
||
Fabi Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Aka z Pačesova sadu CS- -COI: 10.08% |
||||
![]() Juvart z PeronówkiHD A ED 0COI: 18.65% |
![]() Baron spod ĎumbieraHD A -COI: 29.01% |
![]() Gaius DórHD A -COI: 19.70% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
|
Chasa Ruskov dvor CS- -COI: 13.12% |
||||
![]() Dia Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
|||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mesíc Tajemství de La Gretosa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bluszcz Wilk z baśni | 6 | 5.17 | 31 | 20 (64.52%) | 5% | 10% | 10% | - | - |
| ARIMMINUM NAMANASLU | 17 | 6.18 | 105 | 45 (42.86%) | 55.56% | 42.22% | 2.22% | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mesíc Tajemství de La Gretosa | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bluszcz Wilk z baśni | 31 | 48.39% | 51.61% | 6.67% | 6.25% | 66 cm | 63 cm | 113.6 | 53 | 0.6 | 107.9 | 54.7 | - |
| ARIMMINUM NAMANASLU | 105 | 55.24% | 44.76% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Jolly z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 52 |
| 4 | ♂ 5,6,6 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,43806% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 4,5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,19486% | 10.15625 | 35,49% | 29 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Adon Kanakor CS | 0,11215% | 4.6875 | 16,81% | 10 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Chizma z Rosíkova CS | 0,11688% | 6.25 | 20,35% | 27 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,6 | Macek z Rosíkova CS | 0,11827% | 6.25 | 22,54% | 15 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Ariel Lobos CS | 0,05278% | 5.46875 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 6.25 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| COI TOTALE: | 3,23597% |