| Nato: | 09-01-2013 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Whispering Wolf Abeytu |
| Padre: | Ares de Naraío |
| Allevatore: | de Naraío |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | ES |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,18% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.14 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cronos de Naraío | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ares de Naraío | 2 | 5.5 | 11 | 6 (54.55%) | - | 33.33% | - | - | - |
| Cairo Sotis | 5 | 4.2 | 21 | 8 (38.1%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 15 | 6 | 90 | 36 (40%) | 72.22% | 25% | 2.78% | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cronos de Naraío | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ares de Naraío | 11 | 63.64% | 36.36% | 14.29% | - | 69 cm | - | 105.7 | 54.3 | - | - | - | - |
| Cairo Sotis | 21 | 47.62% | 52.38% | 20% | 9.09% | 70 cm | 66 cm | 108.6 | 54.3 | 54.2 | 113.5 | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 90 | 52.22% | 47.78% | 19.15% | 25.58% | 70 cm | 63.5 cm | 109.8 | 54.9 | - | 114.4 | 53.9 | - |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Grey Wolf z Molu Es | 0,43175% | 9.375 | 16,29% | 81 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Milo Ruskov dvor CS | 0,44398% | 9.375 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 6 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,82672% | 13.28125 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 4 | Eda Slňava | 0,37541% | 8.59375 | 29,63% | 15 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Gerda z Rofa | 0,22792% | 6.25 | 20,48% | 32 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,39574% | 8.59375 | 18,08% | 83 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,6 | Bety Zepeř CS | 0,37984% | 8.59375 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 8.59375 | 36,18% | 91 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.03125 | 11,03% | 11 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,05318% | 5.46875 | 10,28% | 29 |
| COI TOTALE: | 3,59465% |