| Datum narození: | 17-11-2013 |
| Pohlaví: | Fena |
| Registr: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Chunami from Bandit's World |
| Otec: | Cirion Potomok vlkov |
| Chovatel: | from Bandit's World |
| Majitel: | - |
| Původ: | DE |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,69% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.22 % Powered by WGI LAB | Bonitace: | - |
| Kontakty: |
| Jméno | HD | ED | DM | DW | Bonitace |
|---|
| Jméno | Vrhy | Σ | Potomci | HD test | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fanny from Bandit's World | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chunami from Bandit's World | 4 | 3.75 | 15 | 5 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Alka Volání Karpat | 3 | 4.67 | 14 | 2 (14.29%) | - | 100% | - | - | - |
| Alba Chlumecké podzámčí | 1 | 7 | 7 | 2 (28.57%) | 50% | 50% | - | - | - |
| Brenda Kanýčo | 3 | 4.67 | 14 | 5 (35.71%) | - | 40% | 40% | - | 20% |
| Canis z Molu CS | 4 | 5.75 | 23 | 6 (26.09%) | 50% | - | - | 50% | - |
| Jméno | Potomci | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fanny from Bandit's World | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Chunami from Bandit's World | 15 | 53.33% | 46.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alka Volání Karpat | 14 | 28.57% | 71.43% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Alba Chlumecké podzámčí | 7 | 42.86% | 57.14% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Brenda Kanýčo | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 37.5% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Canis z Molu CS | 23 | 60.87% | 39.13% | 21.43% | 33.33% | 66.3 cm | 61.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generace | Jméno | Chovatelská stanice | % Krev | Pokrevní příb. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Cagi od Úhoště | 0,44647% | 9.375 | 18,46% | 46 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 4.6875 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,11307% | 4.6875 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,6,6,6 - ♀ 6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,1018% | 9.375 | 4,64% | 60 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,17533% | 7.03125 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 5,7 | Binc Pohostinstvo CS | 0,09832% | 5.46875 | 0,73% | 62 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 6.25 | 11,03% | 61 |
| 7 | ♂ 7,7,7,7,7 - ♀ 5,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,26822% | 7.8125 | 9,86% | 43 |
| CELKOVÝ COI: | 1,42004% |