| Nato: | 10-02-2013 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Gjalp Braterstwo wilczaków |
| Padre: | Ilmarinen Girios dvasia |
| Allevatore: | Wilk z Leśnych Stawów |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | PL |
| WOLF BLOOD: | 28.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,75% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.70 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turan Wilk z Leśnych Stawów | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ilmarinen Girios dvasia | 4 | 3 | 12 | 1 (8.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Cheitan z Peronowki | 2 | 6 | 12 | 9 (75%) | 66.67% | 22.22% | 11.11% | - | - |
| Dak z Rosíkova | 9 | 5.67 | 51 | 21 (41.18%) | 61.9% | 28.57% | 9.52% | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Turan Wilk z Leśnych Stawów | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ilmarinen Girios dvasia | 12 | 66.67% | 33.33% | 12.5% | - | 67 cm | - | 112.6 | 54.8 | - | - | - | - |
| Cheitan z Peronowki | 12 | 58.33% | 41.67% | 42.86% | 20% | 67.3 cm | 61 cm | 106.7 | 55.2 | - | - | - | - |
| Dak z Rosíkova | 51 | 45.1% | 54.9% | 26.09% | 14.29% | 68 cm | 64.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bux z Krotkovského dvora CS | 5 | 80% | 20% | 50% | - | 68.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Jolly z Molu Es | 1,727% | 18.75 | 16,29% | 52 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 3 | Milo Ruskov dvor CS | 1,77591% | 18.75 | 16,59% | 89 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 4,5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,38156% | 14.0625 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,43411% | 10.9375 | 13,4% | 12 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 10.9375 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,10635% | 10.9375 | 10,28% | 29 |
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,7 | Orlík z Rosíkova CS | 0,26693% | 8.59375 | 36,77% | 127 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Chizma z Rosíkova CS | 0,35064% | 7.8125 | 20,35% | 27 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,6 | Macek z Rosíkova CS | 0,35482% | 7.8125 | 22,54% | 15 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,4648% | 10.15625 | 36,18% | 91 |
| 6 | ♂ 6,7 - ♀ 5,5,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,16243% | 10.9375 | 11,03% | 11 |
| 4 | ♂ 5,5,7 - ♀ 6 | Ariel Lobos CS | 0,10557% | 8.59375 | 8,95% | 42 |
| 23 | ♂ 6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,61035% | 23.4375 | 25% | 246 |
| COI TOTALE: | 7,19274% |