| Nato: | 15-12-2010 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bea Luna z Kopáčkova dvora |
| Padre: | Danny z Údolí ticha |
| Allevatore: | ze Svitu luny |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 29.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,12% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.06 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Akamaru ze Svitu luny | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Danny z Údolí ticha | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Dak Kollárov dvor | 5 | 6.4 | 32 | 17 (53.13%) | 70.59% | 23.53% | 5.88% | - | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 7 | 4.14 | 29 | 9 (31.03%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 20 | 4.55 | 91 | 7 (7.69%) | 28.57% | 28.57% | 28.57% | 14.29% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Akamaru ze Svitu luny | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Danny z Údolí ticha | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dak Kollárov dvor | 32 | 50% | 50% | 37.5% | 37.5% | 70.2 cm | 63.2 cm | 108 | 53.4 | - | 104.6 | 52.3 | - |
| Cézar z Krotkovského dvora CS | 29 | 62.07% | 37.93% | 16.67% | 63.64% | 69.3 cm | 63.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cézar od Pavlišina CS | 91 | 53.85% | 46.15% | 24.49% | 23.81% | 68.3 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 1,03924% | 15.625 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Eda Slňava | 0,50054% | 14.0625 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,50875% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,70131% | 11.71875 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,7 | Chizma z Rosíkova CS | 0,46752% | 10.15625 | 20,35% | 27 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,7 | Macek z Rosíkova CS | 0,47309% | 10.15625 | 22,54% | 15 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Dina z Banišťa CS | 0,21039% | 7.8125 | 8,72% | 27 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 7 | Cita z Banišťa CS | 0,10729% | 8.59375 | 9,86% | 27 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,2656% | 8.59375 | 36,18% | 91 |
| 8 | ♂ 5,5,6,7,7 - ♀ 7,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,25177% | 11.71875 | 3,4% | 37 |
| 34 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,0376% | 36.71875 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7 | Adoxa z Belešova CS | 0,05414% | 8.59375 | 11,03% | 22 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Don z Rosikova CS | 0,04945% | 7.03125 | 1,36% | 36 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Orlík z Rosíkova CS | 0,26693% | 7.03125 | 36,77% | 127 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 8.59375 | 11,03% | 11 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Andy Šedá eminence | 0,11659% | 5.46875 | 20,75% | 19 |
| COI TOTALE: | 6,15851% |