| Born: | 15-12-2010 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Bea Luna z Kopáčkova dvora |
| Father: | Danny z Údolí ticha |
| Breeder: | ze Svitu luny |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 29.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,12% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 8.06 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | - |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asset ze Svitu luny | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bea Luna z Kopáčkova dvora | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Dizzy Chlumecké podzámčí | 5 | 8.4 | 42 | 9 (21.43%) | 88.89% | 11.11% | - | - | - |
| Grace Kollárov dvor | 2 | 6 | 12 | 5 (41.67%) | 80% | 20% | - | - | - |
| Citka Kollárov dvor | 1 | 5 | 5 | 2 (40%) | 100% | - | - | - | - |
| Ada Kollárov dvor | 3 | 5.67 | 17 | 7 (41.18%) | 85.71% | 14.29% | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Asset ze Svitu luny | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bea Luna z Kopáčkova dvora | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Dizzy Chlumecké podzámčí | 42 | 54.76% | 45.24% | 13.04% | 15.79% | 68.3 cm | 63.3 cm | 107.3 | 54.6 | - | 110.2 | 53.7 | - |
| Grace Kollárov dvor | 12 | 58.33% | 41.67% | 14.29% | 60% | 70 cm | 63 cm | - | - | - | 108 | 54.8 | - |
| Citka Kollárov dvor | 5 | 20% | 80% | 100% | 50% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ada Kollárov dvor | 17 | 52.94% | 47.06% | 22.22% | 62.5% | 68 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 1,03924% | 15.625 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 6 | Eda Slňava | 0,50054% | 14.0625 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,50875% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,70131% | 11.71875 | 20,17% | 130 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,7 | Chizma z Rosíkova CS | 0,46752% | 10.15625 | 20,35% | 27 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,7 | Macek z Rosíkova CS | 0,47309% | 10.15625 | 22,54% | 15 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Dina z Banišťa CS | 0,21039% | 7.8125 | 8,72% | 27 |
| 3 | ♂ 4,6 - ♀ 7 | Cita z Banišťa CS | 0,10729% | 8.59375 | 9,86% | 27 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 5,6,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,2656% | 8.59375 | 36,18% | 91 |
| 8 | ♂ 5,5,6,7,7 - ♀ 7,7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,25177% | 11.71875 | 3,4% | 37 |
| 34 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 1,0376% | 36.71875 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7 | Adoxa z Belešova CS | 0,05414% | 8.59375 | 11,03% | 22 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7 | Don z Rosikova CS | 0,04945% | 7.03125 | 1,36% | 36 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7 | Orlík z Rosíkova CS | 0,26693% | 7.03125 | 36,77% | 127 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 6,7,7,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 8.59375 | 11,03% | 11 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Andy Šedá eminence | 0,11659% | 5.46875 | 20,75% | 19 |
| COI TOTAL: | 6,15851% |