| Nato: | 11-01-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Archie z Molu Es |
| Padre: | Blade z Malého ráje |
| Allevatore: | z Katusického dvora |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 23,29% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 90.32 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.39 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eshly z Katusického dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Archie z Molu Es | 3 | 6 | 18 | 12 (66.67%) | 33.33% | 16.67% | 8.33% | - | - |
| Yukon z Molu Es | 7 | 8.86 | 62 | 36 (58.06%) | 80.56% | 8.33% | 2.78% | 2.78% | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 7 | 8.14 | 57 | 28 (49.12%) | 60.71% | 21.43% | 7.14% | 7.14% | 3.57% |
| Ambra Vlčí naděje | 10 | 6.8 | 68 | 39 (57.35%) | 66.67% | 30.77% | 2.56% | - | - |
| Cira Volání rodu | 3 | 6.33 | 19 | 5 (26.32%) | 20% | 20% | 40% | 20% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eshly z Katusického dvora | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Archie z Molu Es | 18 | 55.56% | 44.44% | 30% | 37.5% | 68.3 cm | 62.7 cm | 107.8 | 54.4 | - | 107.4 | 53.7 | 0.6 |
| Yukon z Molu Es | 62 | 50% | 50% | 38.71% | 38.71% | 69.3 cm | 63.8 cm | 107.8 | 54.4 | - | 138.4 | 55.1 | - |
| ARIMMINUM UPSTREAM | 57 | 57.89% | 42.11% | 30.3% | 37.5% | 68.9 cm | 64.1 cm | 108 | 55.9 | - | 107.5 | 54.4 | - |
| Ambra Vlčí naděje | 68 | 36.76% | 63.24% | 16% | 13.95% | 70.5 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cira Volání rodu | 19 | 47.37% | 52.63% | 44.44% | 30% | 69.3 cm | 65 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Hasso z Kladenské záře CS | 0,90746% | 15.625 | 19,43% | 34 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Cagi od Úhoště | 0,89295% | 15.625 | 18,46% | 46 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Cira Volání rodu | 0,89323% | 15.625 | 18,16% | 19 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 5 | Borka II z Rosíkova CS | 0,95941% | 15.625 | 25,57% | 19 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,42886% | 10.9375 | 12,32% | 32 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 6,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 5,5 - ♀ 7,7 | Ara Vopa CS | 0,10844% | 7.8125 | 12,4% | 19 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 6.25 | 12,16% | 19 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,17533% | 6.25 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Aba Vopa CS | 0,05422% | 6.25 | 12,4% | 15 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 6.25 | 25,33% | 17 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,05156% | 6.25 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 4,84054% |