| Born: | 23-11-1999 |
| Sex: | Male |
| Registrer: | - |
| Microchip: | - |
| Mother: | Cira Volání rodu |
| Father: | Hasso z Kladenské záře CS |
| Breeder: | Vlčí naděje |
| Owner: | - |
| Nation: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 26.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,57% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 64.52 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.30 % Powered by WGI LAB | Bonitation: | A70 E1 F2 Oc P5 |
| Contact: |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|---|---|---|---|---|
| Bad Vlčí naděje x Dixie Dakmat 2004-07-26 | |||||
| Airin z Malého ráje ♁ | - | - | - | - | |
| Alan z Malého ráje ♂ | - | - | - | - | |
| Alf z Malého ráje ♂ | HD C | - | - | - | A70 OH Xf105,7 Xv50 P1 |
| Amor z Malého ráje ♂ | - | - | - | - | |
| Aramis z Malého ráje ♂ | HD D | - | - | - | |
| Artuš z Malého ráje ♂ | - | - | - | - | |
| Bad Vlčí naděje x Dixie Dakmat 2006-12-08 | |||||
| Babet z Malého ráje ♁ | HD B | - | - | - | A63,5 E1 K1 OB S2 Xf110,24 Xv55,12 Xh0,63 P14 Xhs18,90 Xb15,75 Xe |
| Bad z Malého ráje ♂ | - | - | - | - | |
| Bea z Malého ráje ♁ | - | - | - | - | |
| Besi z Malého ráje ♁ | - | - | - | - | |
| Brixi z Malého ráje ♁ | - | - | - | - | |
| Blade z Malého ráje ♂ | HD A | - | - | - | A69,0 OF Xf110,14 Xv53,62 Xh0,56 P1 Xhs19,57 Xb18,84 Xe |
| Bad Vlčí naděje x Dixie Dakmat 2009-11-28 | |||||
| Carlos z Malého ráje ♂ | - | - | - | - | |
| Cassi z Malého ráje ♁ | - | - | - | - | |
| Cerberos z Malého ráje ♂ | - | - | - | - | |
| Cipísek z Malého ráje ♂ | - | - | - | - | |
| Connye z Malého ráje ♁ | HD B | ED 0 | - | - | |
| Dog shows | Date | Class | Judgment | Pos. | Titles | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Národní výstava psy - Ostrava Giudice: Libuše Ubrová (CZ) |
31-03-2001 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | 1 | Miglior Giovane, Miglior Maschio BOB Migliore di Razza |
||
| Mezinárodní výstava psu - Ceské Budejovice Giudice: Petr ?ehánek (CZ) |
28-04-2001 | Youth class (9-18 months) | Molto buono | 1 | |
||
| Klubová výstava ?sV - Praha Vojanovy sady Giudice: Anna Šimá?ková (CZ) |
12-05-2001 | Youth class (9-18 months) | Eccellente | - | |
||
| Mezinárodní výstava ps? - Praha Giudice: Anna Šimá?ková (CZ) |
16-06-2001 | Middle class | Eccellente | 1 | |
||
| InterCanis - Brno Giudice: Vladimir Mojžíš (CZ) |
30-06-2001 | Middle class | Eccellente | 1 | CAC |
||
| Mezinárodní výstava ps? - Mladá Boleslav Giudice: Petr ?ehánek (CZ) |
06-09-2003 | Open class | Eccellente | 1 | CAC, CACIB Miglior Maschio BOS |
||
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bad Vlčí naděje | 3 | 5.67 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 40% | 20% | 20% | - |
| Hasso z Kladenské záře CS | 6 | 5.67 | 34 | 11 (32.35%) | 27.27% | 9.09% | 54.55% | 9.09% | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 9 | 5.89 | 53 | 6 (11.32%) | 50% | - | 33.33% | - | 16.67% |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Bak z Doušova dvora CS | 5 | 6.2 | 31 | 3 (9.68%) | 33.33% | - | - | 66.67% | - |
| Ayak z Vlamy CS | 5 | 7.6 | 38 | - | - | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bad Vlčí naděje | 17 | 58.82% | 41.18% | 20% | 14.29% | 69.5 cm | 63 cm | 107.9 | 51.8 | - | 110.2 | 55.1 | - |
| Hasso z Kladenské záře CS | 34 | 52.94% | 47.06% | 27.78% | 43.75% | 68.8 cm | 64.3 cm | - | - | - | 108 | 55 | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 53 | 58.49% | 41.51% | 9.68% | 13.64% | 68.7 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bak z Doušova dvora CS | 31 | 51.61% | 48.39% | 25% | 6.67% | 67.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Ayak z Vlamy CS | 38 | 47.37% | 52.63% | 27.78% | 30% | 68.4 cm | 42.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Atos z Belešova CS | 0,86632% | 12.5 | 11,03% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Acarka Bropa CS | 0,81644% | 12.5 | 4,97% | 22 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Flit z Rosíkova CS | 0,43316% | 9.375 | 11,03% | 61 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Bruna z Banišťa CS | 0,42915% | 9.375 | 9,86% | 43 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | Ayak z Vlamy CS | 0,63429% | 12.5 | 8,35% | 38 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,59338% | 12.5 | 1,36% | 30 |
| 15 | ♂ 4,5,5,5,5,6,6 - ♀ 5,5,5,5,6,6,6,6 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 9,15527% | 40.625 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,5,5 - ♀ 5,6 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,64774% | 14.0625 | 10,65% | 33 |
| 6 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5,6,6 | Ara z Pohraniční stráže | 0,3047% | 12.5 | 4,31% | 29 |
| 6 | ♂ 6,6,6 - ♀ 5,6,7 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,30713% | 10.15625 | 4,86% | 21 |
| 7 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7,7,7,7 | Lord z Pohraniční stráže (F3) | 0,29526% | 8.59375 | 0,78% | 68 |
| COI TOTAL: | 14,48283% |