| Nato: | 26-07-2004 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Dixie Dakmat |
| Padre: | Bad Vlčí naděje |
| Allevatore: | z Malého ráje |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,71% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 80.65 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 7.23 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alan z Malého ráje | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bad Vlčí naděje | 3 | 5.67 | 17 | 5 (29.41%) | 20% | 40% | 20% | 20% | - |
| Hasso z Kladenské záře CS | 6 | 5.67 | 34 | 11 (32.35%) | 27.27% | 9.09% | 54.55% | 9.09% | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 9 | 5.89 | 53 | 6 (11.32%) | 50% | - | 33.33% | - | 16.67% |
| Ben z Vlčí pláně CS | 3 | 6.33 | 19 | 9 (47.37%) | 77.78% | - | 11.11% | 11.11% | - |
| Bak z Doušova dvora CS | 5 | 6.2 | 31 | 3 (9.68%) | 33.33% | - | - | 66.67% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alan z Malého ráje | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bad Vlčí naděje | 17 | 58.82% | 41.18% | 20% | 14.29% | 69.5 cm | 63 cm | 107.9 | 51.8 | - | 110.2 | 55.1 | - |
| Hasso z Kladenské záře CS | 34 | 52.94% | 47.06% | 27.78% | 43.75% | 68.8 cm | 64.3 cm | - | - | - | 108 | 55 | - |
| Alan Břevnovská stopa CS | 53 | 58.49% | 41.51% | 9.68% | 13.64% | 68.7 cm | 64.7 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ben z Vlčí pláně CS | 19 | 47.37% | 52.63% | 66.67% | 40% | 66.7 cm | 46.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bak z Doušova dvora CS | 31 | 51.61% | 48.39% | 25% | 6.67% | 67.5 cm | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ara Vopa CS | 0,86749% | 12.5 | 12,4% | 19 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,48611% | 9.375 | 25,33% | 17 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,43165% | 9.375 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Alda od Pavlišina CS | 0,24306% | 6.25 | 25,33% | 35 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Argos z Doušova dvora CS | 0,20623% | 6.25 | 6,33% | 14 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Acarka Bropa CS | 0,20411% | 9.375 | 4,97% | 22 |
| 3 | ♂ 5,5 - ♀ 5 | Atos z Belešova CS | 0,21658% | 9.375 | 11,03% | 68 |
| 33 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 4,57764% | 44.53125 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,6 | Bruna z Banišťa CS | 0,42915% | 10.9375 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 6,6 | Flit z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 61 |
| 10 | ♂ 6,6,6,6,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,4858% | 14.0625 | 10,65% | 33 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,6,7 | Ata z Richnovského dvora CS (F3) | 0,24724% | 10.15625 | 1,36% | 30 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 6,7 | Ayak z Vlamy CS | 0,15857% | 8.59375 | 8,35% | 38 |
| COI TOTALE: | 8,66193% |