| Nato: | 14-12-2011 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Ann Sheena z Březovské samoty |
| Padre: | Cairo Sotis |
| Allevatore: | z Rychvaldských vrchů |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 20,09% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.85 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Axa z Rychvaldských vrchů | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ann Sheena z Březovské samoty | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Bellis Stín vlka | 3 | 5 | 15 | 9 (60%) | 100% | - | - | - | - |
| Bonie Mrazivé ticho | 3 | 5.33 | 16 | 16 (100%) | 68.75% | 25% | 6.25% | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 2 | 7 | 14 | 6 (42.86%) | 33.33% | 50% | 16.67% | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 1 | 5 | 5 | 1 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Axa z Rychvaldských vrchů | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ann Sheena z Březovské samoty | 2 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Bellis Stín vlka | 15 | 53.33% | 46.67% | 62.5% | 57.14% | 69.6 cm | 63.8 cm | 109.6 | 54.9 | - | 111.5 | 54 | - |
| Bonie Mrazivé ticho | 16 | 50% | 50% | 62.5% | 62.5% | 68 cm | 62.4 cm | - | - | - | - | - | - |
| Ajša Dar přírody CS | 14 | 42.86% | 57.14% | 50% | 50% | 68.3 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Aka z Pačesova sadu CS | 5 | 40% | 60% | 50% | 33.33% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,51962% | 9.375 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Bety Zepeř CS | 0,21705% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 7.8125 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Elbow zo Sennej | 0,23357% | 6.25 | 20,49% | 21 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,38156% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,7 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 7.03125 | 8,95% | 42 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,10635% | 4.6875 | 10,28% | 29 |
| 5 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6,6 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,15271% | 8.59375 | 4,64% | 60 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 5 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,36864% | 7.8125 | 26,03% | 31 |
| 6 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,2656% | 8.59375 | 36,18% | 91 |
| 7 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 6,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,27072% | 9.375 | 11,03% | 11 |
| COI TOTALE: | 2,9531% |