| Dátum narodenia: | 05-11-2010 |
| Pohlavie: | Pes |
| Register: | - |
| Mikročip: | - |
| Matka: | Bellis Stín vlka |
| Otec: | Cairo Sotis |
| Chovateľ: | z Březovské samoty |
| Majiteľ: | - |
| Pôvod: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 19,44% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 93.55 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.97 % Powered by WGI LAB | Výber: | A70 D12 Of P3 Xv54,3 Xf107,1 |
| Kontakty: |
| Meno | HD | ED | DM | DW | Výber |
|---|---|---|---|---|---|
| Bazilišek z Březovské samoty x Gerina z Údolí ticha 2015-01-27 | |||||
| Howling Wolf Z Údolí Ticha ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A71 |
| Hestase Z Údolí Ticha ♁ | - | - | - | - | |
| Hayyel Z Údolí Ticha ♂ | - | - | - | - | |
| Haidé Z Údolí Ticha ♁ | - | - | - | - | |
| Bazilišek z Březovské samoty x BEA 2017-04-15 | |||||
| FULL BLACK LUPI DEL BALDO ♂ | HD B | ED BL | - | - | |
| FREEDOM HUNTER LUPI DEL BALDO ♂ | HD B | ED 0 | n/DM | n/n | A66,0 Xf109,85 Xv53 Xh0,647 Xhs19,70 Xb18,94 C |
| FAMELIKA LUPI DEL BALDO ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A63,5 Xf111 Xv55 Xh0,666 Xhs20,47 Xb18,11 F |
| FULL MOON LUPI DEL BALDO ♁ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | A60,5 Xf110,74 Xv57 Xh0,687 Xhs19,83 Xb18,18 C |
| FARAMIR LUPI DEL BALDO ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/DW | A67 C |
| FYNNEUS LUPI DEL BALDO ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| FLOWER POWER LUPI DEL BALDO ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A63,0 OG R1 Xf107 Xv54 Xh0,62 Xhs19,05 Xb17,46 C |
| FORMENIS LUPI DEL BALDO ♁ | - | - | - | - | |
| FLAME LUPI DEL BALDO ♁ | HD A | ED 0 | - | - | |
| FAITHFUL WOLF LUPI DEL BALDO ♂ | - | - | - | - | |
| Bazilišek z Březovské samoty x Dulcis in Fundo Wolfdog Land 2018-03-04 | |||||
| ATHANOR LUPUS LUPUS IN FABULA ♂ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A70,0 K6 N6 OF R1 Xf111 Xv57 Xh0,7 Xhs18,57 Xb18,57 C |
| ATHANOR LUPUS LEON ♂ | HD B | ED 0 | n/DM | n/DW | A67,0 Xf104 Xv55,2 Xh0,69 Xhs19,40 Xb17,91 C |
| Bazilišek z Březovské samoty x Bílá Cita Vlčí Stín 2018-03-11 | |||||
| Aileen Vlčí Síla ♁ | - | - | - | - | |
| Akim Vlčí Síla ♂ | - | - | - | - | |
| Alope Vlčí Síla ♁ | HD A | ED 0 | n/DM | n/n | A65,0 H6 H12 L8 OH Xf112,31 Xv53,85 Xh0,56 Xhs19,23 Xb18,46 Xe |
| Ares Vlčí Síla ♂ | - | - | - | - | |
| Argo Vlčí Síla ♂ | - | - | - | - | |
| Aron Vlčí Síla ♂ | - | - | - | - | |
| Asan Vlčí Síla ♂ | - | - | - | - | |
| Akira Vlčí Síla ♁ | HD A | ED 0 | n/n | n/n | A64,0 F2 H13 OH Xf114,06 Xv53,13 Xh0,59 Xhs18,75 Xb18,75 Xe |
| Meno | Vrhy | Σ | Potomstvo | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bazilišek z Březovské samoty | 4 | 6 | 24 | 17 (70.83%) | 52.94% | 17.65% | - | - | - |
| Cairo Sotis | 5 | 4.2 | 21 | 8 (38.1%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 15 | 6 | 90 | 36 (40%) | 72.22% | 25% | 2.78% | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 4 | 5.25 | 21 | 3 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Meno | Potomstvo | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bazilišek z Březovské samoty | 24 | 58.33% | 41.67% | 7.14% | 30% | 70 cm | 64 cm | 111 | 57 | 0.7 | 111.1 | 53.6 | 0.6 |
| Cairo Sotis | 21 | 47.62% | 52.38% | 20% | 9.09% | 70 cm | 66 cm | 108.6 | 54.3 | 54.2 | 113.5 | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 90 | 52.22% | 47.78% | 19.15% | 25.58% | 70 cm | 63.5 cm | 109.8 | 54.9 | - | 114.4 | 53.9 | - |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 20% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generácie | Meno | Podiel | % Krv | Dost. % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 1,03924% | 15.625 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ariel Lobos CS | 0,42226% | 9.375 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,25438% | 9.375 | 31,05% | 95 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 4 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,73729% | 10.9375 | 26,03% | 31 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 4 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,30541% | 8.59375 | 4,64% | 60 |
| 6 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 5,6 | Flota z Rosíkova CS | 0,37901% | 10.15625 | 11,03% | 11 |
| 5 | ♂ 5,7,7,7 - ♀ 5 | Cézar od Pavlišina CS | 0,332% | 8.59375 | 36,18% | 91 |
| 3 | ♂ 6,6 - ♀ 5 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 6.25 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Orlík z Rosíkova CS | 0,13347% | 5.46875 | 36,77% | 127 |
| CELKOVÝ COI: | 3,70618% |