| Nato: | 25-04-2009 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Cavern z Věrné smečky |
| Padre: | Darek z Údolí ticha |
| Allevatore: | Jasmine Eyes |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.7% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,34% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.34 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Astra Zora Jasmine Eyes | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cavern z Věrné smečky | 1 | 7 | 7 | 3 (42.86%) | 66.67% | - | 33.33% | - | - |
| Dia Dakmat | 5 | 5.4 | 27 | 13 (48.15%) | 76.92% | - | 7.69% | 15.38% | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 3 | 6.33 | 19 | 14 (73.68%) | 42.86% | 35.71% | 7.14% | 7.14% | 7.14% |
| Bena od Kubinca | 4 | 6.75 | 27 | 3 (11.11%) | 33.33% | - | 66.67% | - | - |
| Clea od Štefánika | 3 | 4.33 | 13 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Astra Zora Jasmine Eyes | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Cavern z Věrné smečky | 7 | 57.14% | 42.86% | 50% | 33.33% | 69 cm | 62 cm | 110.2 | 54 | - | 111.3 | 51.6 | - |
| Dia Dakmat | 27 | 44.44% | 55.56% | 16.67% | 33.33% | 72 cm | 64.2 cm | - | - | - | 112.9 | 53.2 | - |
| Borka II z Rosíkova CS | 19 | 26.32% | 73.68% | 20% | 71.43% | 67 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Bena od Kubinca | 27 | 44.44% | 55.56% | - | 20% | - | 63.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Clea od Štefánika | 13 | 53.85% | 46.15% | - | 16.67% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Omar z Krotkovského dvora CS | 1,0175% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 4 | ♂ 4,6 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,81819% | 12.5 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Dina z Banišťa CS | 0,21039% | 7.8125 | 8,72% | 27 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 11 |
| 7 | ♂ 5,5,6,7,7 - ♀ 7,7 | Tola z Pohraniční stráže | 0,15106% | 10.9375 | 3,4% | 37 |
| 30 | ♂ 5,6,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 0,85449% | 34.375 | 25% | 246 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Káj z Rosíkova CS | 0,12879% | 5.46875 | 31,93% | 42 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 4.6875 | 6,33% | 62 |
| COI TOTALE: | 3,39184% |