| Nato: | 21-01-2011 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Bonnie Osada Draklem |
| Padre: | Altaj Norský vlk |
| Allevatore: | Smečka Baron |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 28.3% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,05% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 88.71 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.48 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Axlli Smečka Baron | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Altaj Norský vlk | 2 | 5.5 | 11 | 3 (27.27%) | 33.33% | 66.67% | - | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 15 | 6 | 90 | 36 (40%) | 72.22% | 25% | 2.78% | - | - |
| Carr Malý Bysterec | 18 | 6.22 | 112 | 46 (41.07%) | 71.74% | 21.74% | 6.52% | - | - |
| Azor od Poluchov | 2 | 4.5 | 9 | 3 (33.33%) | 100% | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 4 | 5.25 | 21 | 3 (14.29%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Axlli Smečka Baron | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Altaj Norský vlk | 11 | 45.45% | 54.55% | 20% | 16.67% | 69 cm | 61 cm | 107 | 54 | 0.6 | - | - | - |
| Art z Viktoriinej záhrady | 90 | 52.22% | 47.78% | 19.15% | 25.58% | 70 cm | 63.5 cm | 109.8 | 54.9 | - | 114.4 | 53.9 | - |
| Carr Malý Bysterec | 112 | 47.32% | 52.68% | 28.3% | 18.64% | 68.3 cm | 62.5 cm | 108.6 | 53.9 | 0.7 | 109.5 | 54.7 | 0.7 |
| Azor od Poluchov | 9 | 55.56% | 44.44% | 40% | 25% | 68 cm | 60 cm | 108 | 56 | - | - | - | - |
| Elbow zo Sennej | 21 | 52.38% | 47.62% | 9.09% | 20% | 66 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Atos Heol CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 38 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Cézar z Krotkovského dvora CS | 0,51962% | 9.375 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ada Kollárov dvor | 0,50095% | 9.375 | 30,94% | 17 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 4,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,63594% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 4 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,21271% | 7.8125 | 10,28% | 29 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Exa Vopa CS | 0,21443% | 6.25 | 12,32% | 24 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 6.25 | 8,95% | 42 |
| 4 | ♂ 5,7 - ♀ 5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 2 | ♂ 6 - ♀ 5 | Káj z Rosíkova CS | 0,12879% | 4.6875 | 31,93% | 42 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 7.8125 | 6,33% | 62 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Orlík z Rosíkova CS | 0,06673% | 7.03125 | 36,77% | 127 |
| 7 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,05414% | 9.375 | 11,03% | 11 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Astor Mot'ovský dvor CS | 0,1018% | 5.46875 | 4,64% | 60 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Cézar od Pavlišina CS | 0,0664% | 7.03125 | 36,18% | 91 |
| COI TOTALE: | 3,59528% |