| Nato: | 08-08-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Crying Wolf Wolfy |
| Padre: | Amore Mio Srdcerváč |
| Allevatore: | od Úhoště |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | CZ |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,47% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 91.94 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.48 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jani II od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Wolfy | 6 | 7.67 | 46 | 16 (34.78%) | 50% | 6.25% | 12.5% | - | - |
| Crying Wolf Rubin | 7 | 5.71 | 40 | 14 (35%) | 28.57% | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.8 | 29 | 13 (44.83%) | 30.77% | 30.77% | 23.08% | - | 7.69% |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.4 | 27 | 6 (22.22%) | 33.33% | 33.33% | 16.67% | 16.67% | - |
| Andy Šedá eminence | 6 | 3.17 | 19 | - | - | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jani II od Úhoště | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Wolfy | 46 | 54.35% | 45.65% | - | 14.29% | - | 62 cm | - | - | - | 107.8 | 53.6 | - |
| Crying Wolf Rubin | 40 | 55% | 45% | 4.55% | 22.22% | 66 cm | 62.3 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 29 | 55.17% | 44.83% | 12.5% | 15.38% | 65.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 27 | 55.56% | 44.44% | 26.67% | 25% | 68 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Andy Šedá eminence | 19 | 68.42% | 31.58% | - | 33.33% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Bety Zepeř CS | 0,86821% | 15.625 | 13,4% | 12 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 3 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,90454% | 15.625 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,63594% | 10.9375 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,21443% | 6.25 | 12,32% | 32 |
| 6 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,5,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,30935% | 10.9375 | 6,33% | 62 |
| 4 | ♂ 6,6 - ♀ 5,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 7.03125 | 36,18% | 91 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 7.03125 | 12,4% | 15 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Gyra z Pohraniční stráže | 0,12288% | 5.46875 | 26,03% | 31 |
| 4 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5 | Bak z Doušova dvora CS | 0,10312% | 5.46875 | 6,33% | 31 |
| COI TOTALE: | 3,3997% |