| Nato: | 02-10-2009 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | - |
| Microchip: | - |
| Madre: | Crying Wolf Rubin |
| Padre: | Crying Wolf Yam |
| Allevatore: | Crying Wolf |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | HU |
| WOLF BLOOD: | 31.2% Powered by WGI LAB |
| COI: | 35,94% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 59.68 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 6.65 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Jetta x Hitt spod Ďumbiera 2011-10-28 | |||||
| Lupo spod Ďumbiera ♂ | - | - | - | - | |
| Lobo spod Ďumbiera ♂ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Jetta | 1 | 2 | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Rubin | 7 | 5.71 | 40 | 14 (35%) | 28.57% | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.8 | 29 | 13 (44.83%) | 30.77% | 30.77% | 23.08% | - | 7.69% |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 5 | 5.4 | 27 | 6 (22.22%) | 33.33% | 33.33% | 16.67% | 16.67% | - |
| Andy Šedá eminence | 6 | 3.17 | 19 | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 3 | 9 | 27 | 5 (18.52%) | 100% | - | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crying Wolf Jetta | 2 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Crying Wolf Rubin | 40 | 55% | 45% | 4.55% | 22.22% | 66 cm | 62.3 cm | 107.6 | 54.5 | - | - | - | - |
| Moňa z Krotkovského dvora CS | 29 | 55.17% | 44.83% | 12.5% | 15.38% | 65.5 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Maxa z Krotkovského dvora CS | 27 | 55.56% | 44.44% | 26.67% | 25% | 68 cm | 62 cm | 101 | 53.4 | - | - | - | - |
| Andy Šedá eminence | 19 | 68.42% | 31.58% | - | 33.33% | - | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Cita z Banišťa CS | 27 | 44.44% | 55.56% | 33.33% | 40% | 68 cm | 62.3 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Moňa z Krotkovského dvora CS | 8,31395% | 37.5 | 35,49% | 29 |
| 2 | ♂ 3 - ♀ 4 | Ada Kollárov dvor | 2,00379% | 18.75 | 30,94% | 17 |
| 4 | ♂ 4,4 - ♀ 3,5 | Omar z Krotkovského dvora CS | 3,05251% | 28.125 | 31,05% | 95 |
| 3 | ♂ 4 - ♀ 3,5 | Maxa z Krotkovského dvora CS | 0,50038% | 21.875 | 29,71% | 27 |
| 5 | ♂ 4,5 - ♀ 4,5,6 | Orlík z Rosíkova CS | 1,6016% | 20.3125 | 36,77% | 127 |
| 9 | ♂ 5,5,5,6 - ♀ 4,5,6,6,7 | Flota z Rosíkova CS | 1,0829% | 24.21875 | 11,03% | 11 |
| 37 | ♂ 5,5,6,6,6,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7 - ♀ 5,5,5,6,6,6,6,6,7,7,7,7,7,7,7,7,7,7 | Rep z Pohraniční stráže (F3) | 5,37109% | 50.78125 | 25% | 246 |
| 5 | ♂ 5,6,6 - ♀ 5,7 | Bruna z Banišťa CS | 0,26822% | 10.15625 | 9,86% | 43 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,5,7 | Cita z Banišťa CS | 0,10729% | 8.59375 | 9,86% | 27 |
| 4 | ♂ 6 - ♀ 5,5,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,11688% | 8.59375 | 20,17% | 130 |
| 13 | ♂ 6,6,6,6,7,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7,7 | Cmuka z Pohraniční stráže | 0,26989% | 16.40625 | 10,65% | 33 |
| COI TOTALE: | 22,68851% |