| Nato: | 10-06-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO14119935 |
| Microchip: | 380260002194120 |
| Madre: | SASHA |
| Padre: | CRONO DI MAGGIO ITALIA |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 21,93% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 96.77 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 12.90 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() CRONO DI MAGGIO ITALIA- -COI: 20.44% |
![]() ARIMMINUM STORMHD A ED 0COI: 18.58% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ISTARKETTYPRYHD A -COI: 19.63% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() Layla Zlatá PalzHD A ED 0COI: 20.35% |
![]() Bref od Tištínského potokaHD A -COI: 18.89% |
![]() Kolt Šedá eminenceHD B -COI: 16.62% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|
Coda Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
||||
![]() Orka Šedá eminenceHD A -COI: 14.53% |
Arne z Města HenbrštajnůHD B -COI: 16.08% |
|||
Haidy Šedá eminenceHD A -COI: 10.00% |
||||
![]() Baschka Zlatá PalzHD A ED 0COI: 24.97% |
![]() Dak Kollárov dvorHD A -COI: 28.12% |
Cézar z Krotkovského dvora CSHD A -COI: 35.49% |
||
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Gerda z RofaHD B -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
|||
Eška z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() SASHA- -COI: 22.84% |
![]() WILLIAMHD A ED 0COI: 24.99% |
![]() ANOUKTRISTANHD B ED 0COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() HDAANKAHD A ED 0COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
CAMA- -COI: 18.51% |
||||
![]() ARIMMINUM LAKSHMIHD A ED 1COI: 21.57% |
![]() GREYWOLF PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM ZOEHD A ED 0COI: 21.29% |
Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
|||
ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
||||
![]() ZOE- -COI: 20.62% |
![]() COULD- -COI: 20.06% |
![]() NEK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 20.94% |
Issar Kollárov dvorHD A -COI: 26.15% |
|
NENSYHD B -COI: 20.00% |
||||
![]() SHIVAHD A ED 0COI: 23.54% |
Bron Vlčí stezka- -COI: 19.24% |
|||
OLGA- -COI: 16.77% |
||||
![]() ZANA- -COI: 25.23% |
![]() FALCO- -COI: 21.33% |
SAREKHD A -COI: 19.38% |
||
ZIMAHD A -COI: 19.56% |
||||
![]() RAMSY PASSO DEL LUPO- -COI: 20.00% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
LEGRA- -COI: 17.11% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| AKELE x MY ANAKIN L'AURORA DEL LUPO 2020-12-19 | |||||
| BALTO ♂ | - | - | - | - | |
| SKYE ♁ | HD B | ED 0 | n/n | n/n | F |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AKELE | 1 | 2 | 2 | 1 (50%) | - | 100% | - | - | - |
| SASHA | 4 | 3.25 | 13 | 3 (23.08%) | - | - | - | - | - |
| ZOE | 2 | 7 | 14 | 1 (7.14%) | 100% | - | - | - | - |
| ZANA | 4 | 5.75 | 23 | 1 (4.35%) | 100% | - | - | - | - |
| RAMSY PASSO DEL LUPO | 1 | 9 | 9 | - | - | - | - | - | - |
| LEGRA | 6 | 7 | 42 | 6 (14.29%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AKELE | 2 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| SASHA | 13 | 46.15% | 53.85% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZOE | 14 | 57.14% | 42.86% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZANA | 23 | 65.22% | 34.78% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RAMSY PASSO DEL LUPO | 9 | 44.44% | 55.56% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| LEGRA | 42 | 52.38% | 47.62% | 4.55% | 5% | 64 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 4 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,6708% | 10.9375 | 19,57% | 68 |
| 6 | ♂ 4 - ♀ 5,6,6,6,7 | Charon Šedá eminence | 1,22547% | 14.84375 | 17,24% | 120 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Milo Ruskov dvor CS | 0,11099% | 4.6875 | 16,59% | 89 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,16427% | 5.46875 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,16082% | 7.03125 | 12,32% | 32 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Eda Slňava | 0,06257% | 3.90625 | 29,63% | 15 |
| COI TOTALE: | 2,39492% |