| Nato: | 27-03-2014 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1476374 |
| Microchip: | 380260002234791 |
| Madre: | ARIMMINUM ODETTE |
| Padre: | CHEWBE |
| Allevatore: | ARIMMINUM |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.4% Powered by WGI LAB |
| COI: | 26,91% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.82 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() CHEWBEHD A ED 0COI: 20.22% |
![]() ARIMMINUM NOUAUHD A ED 0COI: 22.60% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARIMMINUM ZENAHD A ED 0COI: 21.29% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() ARIMMINUM LADAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() EDHA PASSO DEL LUPOHD B ED 0COI: 25.97% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
![]() CUTTHD A -COI: 19.76% |
BURAN DELLA TERRA SELVAGGIAHD B -COI: 18.51% |
|
OASIA- -COI: 17.79% |
||||
![]() ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() ELIS PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ARIMMINUM ODETTEHD A ED 0COI: 20.00% |
![]() Eligo z PeronowkiHD A ED 0COI: 18.21% |
![]() Hero z RofaHD A -COI: 20.48% |
![]() Tambury z RosíkovaHD A -COI: 14.97% |
Ars z Vel'kej Fatry CS- -COI: 25.76% |
Bona ze Šedého dolu CS- -COI: 10.56% |
||||
![]() Elba z Rofa- -COI: 25.96% |
Athos Chocholan- -COI: 19.29% |
|||
Unka z Rosíkova CS- -COI: 30.76% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
![]() Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
|
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
Atos Salex CS- -COI: 1.78% |
|||
Ara Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
![]() Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
||
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
|||
Aska Jimili CS- -COI: 12.42% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM PAYAN TARO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHEWBE | 10 | 6.7 | 67 | 33 (49.25%) | 78.79% | 3.03% | 3.03% | - | - |
| ARIMMINUM NOUAU | 18 | 6.89 | 124 | 54 (43.55%) | 66.67% | 12.96% | 3.7% | - | - |
| Eligo z Peronowki | 18 | 5.06 | 91 | 43 (47.25%) | 97.67% | 2.33% | - | - | - |
| Hero z Rofa | 6 | 5.83 | 35 | 21 (60%) | 57.14% | 19.05% | 14.29% | 4.76% | - |
| Tambury z Rosíkova | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 75% | 12.5% | 12.5% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ARIMMINUM PAYAN TARO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CHEWBE | 67 | 53.73% | 46.27% | 25% | 25.81% | 70 cm | 64.8 cm | 106.3 | 53.8 | - | 107.5 | 55.2 | - |
| ARIMMINUM NOUAU | 124 | 45.16% | 54.84% | 3.57% | 4.41% | 68 cm | 61 cm | 105.3 | 52.6 | - | 109 | 53.7 | - |
| Eligo z Peronowki | 91 | 45.05% | 54.95% | 12.2% | 10% | 66.6 cm | 63.2 cm | 106.1 | 54.2 | - | 108.1 | 55.9 | - |
| Hero z Rofa | 35 | 45.71% | 54.29% | 31.25% | 31.58% | 68.6 cm | 63.7 cm | 108 | 53.6 | - | 103.2 | - | - |
| Tambury z Rosíkova | 28 | 50% | 50% | 35.71% | 35.71% | 68 cm | 63.2 cm | 103.6 | 55.3 | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Eligo z Peronowki | 6,77139% | 37.5 | 18,21% | 91 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 2 | Ambra Vlčí naděje | 1,78879% | 28.125 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 10.9375 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 6,6,7,7 - ♀ 4 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,53607% | 10.9375 | 12,32% | 32 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 5.46875 | 18,08% | 83 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,16187% | 7.03125 | 12,16% | 19 |
| 5 | ♂ 7,7,7 - ♀ 5,6 | Brita od Pavlišina CS | 0,18229% | 7.03125 | 25,33% | 17 |
| 6 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5,6 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 8 | ♂ 7,7,7,7 - ♀ 5,6,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,10312% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ara Vopa CS | 0,05422% | 3.90625 | 12,4% | 19 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Atos Salex CS | 0,04969% | 3.90625 | 1,78% | 8 |
| COI TOTALE: | 10,21103% |