| Nato: | 16-03-2014 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1470892 |
| Microchip: | 380260002239709 |
| Madre: | ANUBIS |
| Padre: | HARAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | -9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 18,24% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.34 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() HARAN- -COI: 16.07% |
![]() GIULIO CESARE- -COI: 18.01% |
![]() REP- -COI: 16.77% |
![]() Ajax Kazanova stopa- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Aiva Mrazivé ticho- -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() NAZKAHD B -COI: 20.00% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Carmen Vlčí stezka- -COI: 19.83% |
||||
![]() QUMAYA PASSO DEL LUPO- -COI: 12.84% |
![]() CNAYTUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
![]() MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
|||
GLADIAHD B -COI: 20.65% |
||||
![]() SANIKA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 0.00% |
![]() LION PASSO DEL LUPOHD A -COI: 22.80% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() ALASKA- -COI: 0.00% |
||||
![]() ANUBIS- -COI: 23.64% |
![]() DARK- -COI: 19.39% |
![]() Akela Stříbrný Killig- -COI: 18.58% |
![]() Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Ben z Vlčí pláně CSHD A -COI: 12.16% |
Brita od Pavlišina CSHD A -COI: 25.33% |
||||
![]() Gábina Šedá eminenceHD A -COI: 12.51% |
Ciro ze Šedého dolu CSHD B -COI: 10.56% |
|||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() Axa z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() AVA- -COI: 18.23% |
![]() Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
![]() Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
|
Ajka od Grandtnerov CS- -COI: 19.86% |
||||
![]() Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
|||
Ajda Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Amira z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
![]() Brit Hlas divočiny CSHD A -COI: 15.03% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Cabrixa Vopa CS- -COI: 12.48% |
||||
![]() Fea Jimili CSHD A -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PEPITA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ANUBIS | 1 | 5 | 5 | - | - | - | - | - | - |
| AVA | 2 | 5.5 | 11 | 1 (9.09%) | - | 100% | - | - | - |
| Amira z Ponického dvora | 3 | 6.33 | 19 | 1 (5.26%) | 100% | - | - | - | - |
| Fea Jimili CS | 5 | 5.6 | 28 | 8 (28.57%) | 25% | 50% | 12.5% | 12.5% | - |
| Alda od Pavlišina CS | 6 | 5.83 | 35 | 6 (17.14%) | 50% | - | 16.67% | 33.33% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PEPITA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ANUBIS | 5 | 20% | 80% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| AVA | 11 | 63.64% | 36.36% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Amira z Ponického dvora | 19 | 57.89% | 42.11% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Fea Jimili CS | 28 | 53.57% | 46.43% | 26.67% | 23.08% | 68 cm | 63 cm | - | - | - | - | - | - |
| Alda od Pavlišina CS | 35 | 42.86% | 57.14% | 40% | 50% | 66.3 cm | 55.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Heriet z Holické pláně CS | 0,42886% | 9.375 | 12,32% | 9 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,5 | Alda od Pavlišina CS | 0,12153% | 7.03125 | 25,33% | 35 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,5 | Gar z Rosíkova CS | 0,23377% | 7.8125 | 20,17% | 130 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,5 | Dan Balmar CS | 0,22527% | 7.8125 | 16,94% | 54 |
| 7 | ♂ 6,7,7,7 - ♀ 5,6,6 | Barry z Doušova dvora CS | 0,15467% | 10.15625 | 6,33% | 62 |
| 3 | ♂ 6,7 - ♀ 5 | Dina z Banišťa CS | 0,15779% | 5.46875 | 8,72% | 27 |
| 4 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5 | Atos Heol CS | 0,10721% | 6.25 | 12,32% | 38 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Ben z Vlčí pláně CS | 0,05396% | 3.90625 | 12,16% | 19 |
| 2 | ♂ 7 - ♀ 5 | Brita od Pavlišina CS | 0,06076% | 3.90625 | 25,33% | 17 |
| COI TOTALE: | 1,9961% |