| Nato: | 19-01-2014 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1440097 |
| Microchip: | 380260002183451 |
| Madre: | SHILA |
| Padre: | HAIDAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.5% Powered by WGI LAB |
| COI: | 27,36% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.19 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() HAIDAN- -COI: 23.36% |
![]() TIMBER- -COI: 20.78% |
![]() FLOGHI- -COI: 18.11% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
||||
![]() ARTICA- -COI: 22.10% |
STITCH- -COI: 19.03% |
|||
SARKA- -COI: 19.90% |
||||
![]() IDRIS- -COI: 24.66% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
TABORHD A -COI: 20.03% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() BLUMA PASSO DEL LUPOHD A -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() SELEN- -COI: 21.62% |
![]() FUOCO- -COI: 21.19% |
![]() OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() QUERISHD A -COI: 20.00% |
DOBRY DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 21.28% |
|||
Beauty Kazanova stopa- -COI: 18.39% |
||||
![]() EDEN PASSO DEL LUPO- -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() SHILA- -COI: 21.30% |
![]() FLOGHI- -COI: 18.11% |
![]() ARIMMINUM TIMBER WOLFHD A ED 0COI: 16.10% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() ARTICA- -COI: 22.10% |
![]() STITCH- -COI: 19.03% |
DARKO PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.65% |
||
INKAHD B ED 0COI: 16.02% |
||||
![]() SARKA- -COI: 19.90% |
ARIMMINUM INAVARREHD B -COI: 19.63% |
|||
Akay Bariho dvůrHD B -COI: 16.13% |
||||
![]() ATHENA- -COI: 25.44% |
![]() ALLBUSTERHD A ED 0COI: 22.21% |
![]() Crying Wolf ForrestHD B ED 0COI: 29.21% |
Alfi Vuk- -COI: 23.95% |
|
Moňa z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 35.49% |
||||
![]() OMBRA PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.35% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
UMAHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() BIUTYHD A ED 0COI: 23.42% |
![]() DUNCANHD A -COI: 21.78% |
TABORHD A -COI: 20.03% |
||
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() ANJAHD A ED 0COI: 26.32% |
CUTTHD A -COI: 19.76% |
|||
HAZENA- -COI: 19.38% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JUGO | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HAIDAN | 7 | 4.29 | 30 | 4 (13.33%) | - | - | - | - | - |
| TIMBER | 6 | 7.17 | 43 | 2 (4.65%) | - | 50% | 50% | - | - |
| FLOGHI | 7 | 3.29 | 23 | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM TIMBER WOLF | 13 | 7.23 | 94 | 25 (26.6%) | 40% | 32% | 20% | 8% | - |
| Aron Malý Bysterec | 7 | 3.14 | 22 | 11 (50%) | 36.36% | 45.45% | 9.09% | - | 9.09% |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| JUGO | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| HAIDAN | 30 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| TIMBER | 43 | 60.47% | 39.53% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLOGHI | 23 | 52.17% | 47.83% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM TIMBER WOLF | 94 | 40.43% | 59.57% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Aron Malý Bysterec | 22 | 68.18% | 31.82% | 20% | 57.14% | 67.7 cm | 49 cm | - | - | - | 108.8 | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | FLOGHI | 6,32396% | 37.5 | 18,11% | 23 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | DUNCAN | 0,82277% | 12.5 | 21,78% | 107 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | QUERIS | 0,41832% | 12.5 | 20% | 24 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 5 | UMA | 0,22043% | 6.25 | 20% | 51 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 5,5 | CUTT | 0,42305% | 9.375 | 19,76% | 144 |
| 7 | ♂ 5,6,7,7 - ♀ 6,7,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 9.375 | 16,83% | 38 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,05468% | 5.46875 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7 | Kama Hlas divočiny CS | 0,0573% | 6.25 | 21,63% | 32 |
| COI TOTALE: | 8,54213% |