| Nato: | 20-12-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1329775 |
| Microchip: | 380260000979350 |
| Madre: | ZANNA BIANCA |
| Padre: | DUNCAN |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 26.6% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,35% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 10.70 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() DUNCANHD A ED 0COI: 26.72% |
![]() NYOHD B ED 0COI: 20.38% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() AKELADEL PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.13% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
|||
Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
||||
![]() ARIMMINUM HITRINITYHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
![]() Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
Alan Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||
Alma z Kladenské záře CSHD B -COI: 16.85% |
||||
![]() Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dyna ze Slivníku CSHD A -COI: 18.79% |
||||
![]() ZANNA BIANCAHD A -COI: 20.91% |
![]() INDIO- -COI: 25.09% |
![]() ATOS- -COI: 21.22% |
![]() TAIGOHD A -COI: 20.03% |
Dyk Věrný- -COI: 18.64% |
GREY- -COI: 20.65% |
||||
![]() KIMURA- -COI: 18.23% |
Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
|||
Amira z Ponického dvora- -COI: 17.02% |
||||
![]() LUNA- -COI: 16.58% |
![]() Argon ze Součkova dvora- -COI: 22.92% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Heriet z Holické pláně CSHD B -COI: 12.32% |
||||
![]() Brixi Arančino Poselství- -COI: 19.56% |
Cord Šedá eminenceHD A -COI: 21.23% |
|||
Aranka Tinkin dvor CSHD A -COI: 14.34% |
||||
![]() ZARA- -COI: 19.77% |
![]() ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
![]() ARIMMINUM ULMARHD A -COI: 18.59% |
Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
|
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Johanka z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() FLY- -COI: 25.81% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() DAUNAHD B -COI: 19.96% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
NAZKAHD B -COI: 20.00% |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-SCHIRA | 1 | 10 | 10 | 1 (10%) | - | - | 100% | - | - |
| ZANNA BIANCA | 4 | 3.5 | 14 | 2 (14.29%) | 50% | 50% | - | - | - |
| ZARA | 2 | 7.5 | 15 | 1 (6.67%) | 100% | - | - | - | - |
| FLY | 2 | 6 | 12 | 1 (8.33%) | - | 100% | - | - | - |
| DAUNA | 5 | 6.2 | 31 | 10 (32.26%) | 70% | 30% | - | - | - |
| NAZKA | 8 | 5.88 | 47 | 18 (38.3%) | 33.33% | 55.56% | - | 11.11% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-SCHIRA | 10 | 40% | 60% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZANNA BIANCA | 14 | 28.57% | 71.43% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZARA | 15 | 53.33% | 46.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FLY | 12 | 66.67% | 33.33% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DAUNA | 31 | 51.61% | 48.39% | 6.25% | 13.33% | 69 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| NAZKA | 47 | 53.19% | 46.81% | 12% | 18.18% | 70 cm | 61.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3,4 - ♀ 5 | Ambra Vlčí naděje | 1,3416% | 21.875 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | Ali Reolup | 0,44434% | 9.375 | 17,11% | 60 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 5 | CLOVER | 0,44412% | 9.375 | 18,51% | 91 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 5 | Amálka od Buližníku CS | 0,65708% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 5 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,45227% | 10.9375 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5 - ♀ 6,6,7,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 0,22162% | 7.8125 | 16,83% | 38 |
| 6 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,10721% | 8.59375 | 12,32% | 32 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 6,7 | Dik Břevnovská stopa CS | 0,05468% | 5.46875 | 15,75% | 14 |
| COI TOTALE: | 3,89924% |