| Nato: | 01-08-2012 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO12135807 |
| Microchip: | 380260000890254 |
| Madre: | ARIMMINUM PRINCESS |
| Padre: | Whispering Wolf Ashkii |
| Allevatore: | MARANGONI ALESSIO |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,71% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 87.10 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 11.19 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KALISKA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM PRINCESS | 4 | 6.75 | 27 | 16 (59.26%) | 56.25% | 31.25% | 12.5% | - | - |
| ARIMMINUM RAJKA | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 50% | 33.33% | 16.67% | - | - |
| July z Molu Es | 4 | 3.75 | 15 | 6 (40%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 5 | 5.8 | 29 | 12 (41.38%) | 75% | - | 16.67% | 8.33% | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 2 | 4.5 | 9 | 7 (77.78%) | 71.43% | 14.29% | 14.29% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KALISKA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM PRINCESS | 27 | 59.26% | 40.74% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARIMMINUM RAJKA | 9 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| July z Molu Es | 15 | 53.33% | 46.67% | 37.5% | 14.29% | 69 cm | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Amálka od Buližníku CS | 29 | 51.72% | 48.28% | 33.33% | 42.86% | 69.4 cm | 63.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Asta Břevnovská stopa CS | 9 | 44.44% | 55.56% | 25% | 80% | 66 cm | 62 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 4 - ♀ 4 | Ali Reolup | 0,88869% | 12.5 | 17,11% | 60 |
| 3 | ♂ 4,5 - ♀ 4 | Amálka od Buližníku CS | 1,31417% | 15.625 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 4,5 - ♀ 6,6 | Omar z Krotkovského dvora CS | 0,76313% | 12.5 | 31,05% | 95 |
| 2 | ♂ 4 - ♀ 6 | Eda Slňava | 0,25027% | 7.8125 | 29,63% | 15 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 5 | Bety Zepeř CS | 0,10853% | 7.8125 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 5,6 - ♀ 5,6 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,22614% | 9.375 | 18,08% | 83 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 6 | Asta Šinárikov dvor CS | 0,10635% | 4.6875 | 10,28% | 29 |
| 7 | ♂ 5,6,6 - ♀ 7,7,7,7 | Cézar od Pavlišina CS | 0,1328% | 9.375 | 36,18% | 91 |
| 6 | ♂ 5,6 - ♀ 7,7,7,7 | Flota z Rosíkova CS | 0,10829% | 7.8125 | 11,03% | 11 |
| COI TOTALE: | 3,89835% |