| Nato: | 09-12-2011 |
| Sesso: | Femmina |
| Registro: | LO1228876 |
| Microchip: | 380260040436834 |
| Madre: | ARANEL |
| Padre: | ROLI |
| Allevatore: | - |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.1% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,33% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 75.81 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.04 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() ROLI- -COI: 31.48% |
![]() EDGAR PASSO DEL LUPOHD B -COI: 20.62% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Cassandra ze Smaragových vodopádů- -COI: 13.15% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Agarka SaberusHD A -COI: 20.03% |
Ax z Kladenské záře CS- -COI: 16.85% |
|||
Deny Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
||||
![]() VEDAHD B -COI: 20.13% |
![]() CLOVER- -COI: 18.51% |
![]() Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
Atos Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
|
Besi Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
||||
![]() Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
Atos ze Šedého dolu CSHD A -COI: 12.32% |
|||
Dora Šedá eminence- -COI: 20.75% |
||||
![]() Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
![]() Colt Zepeř CSHD A -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() Farna Jimili CS- -COI: 23.91% |
Dan Balmar CS- -COI: 16.94% |
|||
Alda od Pavlišina CS- -COI: 25.33% |
||||
![]() ARANEL- -COI: 19.74% |
![]() BEST- -COI: 18.47% |
![]() FORESTA INCANTATA DENETHORHD A -COI: 20.53% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
|||
Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
||||
![]() ARIMMINUM USHAKIRANHD B ED 0COI: 18.59% |
![]() Aron Malý BysterecHD B -COI: 21.74% |
Milo Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.59% |
||
Krásna Ruskov dvor CSHD A -COI: 16.65% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() MAMBA- -COI: 43.80% |
![]() ATROX- -COI: 27.79% |
![]() SAREKHD A -COI: 19.38% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|
ARISKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() RAISSA- -COI: 19.64% |
ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
|||
OLLY- -COI: 17.79% |
||||
![]() RAISSA- -COI: 19.64% |
![]() ESUAL DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 28.03% |
Fehérlófia Dinon Dánon- -COI: 16.83% |
||
ASKA DELLA TERRA SELVAGGIA- -COI: 18.51% |
||||
![]() OLLY- -COI: 17.79% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Juna Hlas divočiny CS- -COI: 11.78% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|---|---|---|---|---|
| HARLEY x DAEMON 2013-06-13 | |||||
| PARIDE ♂ | - | - | - | - | |
| PILU' ♁ | - | - | - | - | |
| POLA ♁ | - | - | - | - | |
| PAOLA ♁ | - | - | - | - | |
| PERLA ♁ | - | - | - | - | |
| PAMELA ♁ | - | - | - | - | |
| PENELOPE ♁ | - | - | - | - | |
| PERICLE ♂ | HD A | ED 0 | - | - | |
| PEGASO ♂ | - | - | - | - | |
| HARLEY x AAROIN 2018-04-15 | |||||
| MAYLA DEI MONTI DEL DUCA ♁ | - | - | - | - | |
| MARK DEI MONTI DEL DUCA ♂ | - | - | - | - | |
| MOLLY DEI MONTI DEL DUCA ♁ | - | - | - | - | |
| MEGANE DEI MONTI DEL DUCA ♁ | - | - | - | - | |
| MARDOK DEI MONTI DEL DUCA ♂ | - | - | - | - | |
| MATTIA DEI MONTI DEL DUCA ♁ | - | - | - | - | |
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HARLEY | 2 | 7.5 | 15 | 1 (6.67%) | 100% | - | - | - | - |
| ARANEL | 4 | 6.25 | 25 | 4 (16%) | 50% | 50% | - | - | - |
| MAMBA | 2 | 4 | 8 | - | - | - | - | - | - |
| RAISSA | 3 | 4.33 | 13 | 1 (7.69%) | - | 100% | - | - | - |
| OLLY | 5 | 7.8 | 39 | - | - | - | - | - | - |
| Juna Hlas divočiny CS | 5 | 6.8 | 34 | 6 (17.65%) | 16.67% | 50% | 16.67% | 16.67% | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HARLEY | 15 | 33.33% | 66.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARANEL | 25 | 52% | 48% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| MAMBA | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| RAISSA | 13 | 61.54% | 38.46% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| OLLY | 39 | 56.41% | 43.59% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Juna Hlas divočiny CS | 34 | 41.18% | 58.82% | - | 5% | - | 64 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 3 - ♀ 5,6 | Juna Hlas divočiny CS | 1,25721% | 17.1875 | 11,78% | 34 |
| 5 | ♂ 4,4 - ♀ 6,6,7 | Fehérlófia Dalos Duna | 1,10808% | 16.40625 | 16,83% | 38 |
| 5 | ♂ 4,4 - ♀ 6,6,7 | Dik Břevnovská stopa CS | 1,09366% | 16.40625 | 15,75% | 14 |
| 4 | ♂ 4,4 - ♀ 6,7 | Colt Zepeř CS | 0,32558% | 14.84375 | 13,4% | 81 |
| 7 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 7,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 11.71875 | 8,95% | 42 |
| 7 | ♂ 5,5,6,6 - ♀ 7,7,7 | Exa Vopa CS | 0,21443% | 11.71875 | 12,32% | 24 |
| 7 | ♂ 5,5 - ♀ 6,6,7,7,7 | Atos ze Šedého dolu CS | 0,53607% | 11.71875 | 12,32% | 32 |
| 6 | ♂ 5,5 - ♀ 6,7,7,7 | Dora Šedá eminence | 0,34977% | 10.15625 | 20,75% | 25 |
| COI TOTALE: | 5,09594% |