| Nato: | 31-10-2011 |
| Sesso: | Maschio |
| Registro: | LO1213242 |
| Microchip: | - |
| Madre: | ALASKA |
| Padre: | FORESTA INCANTATA KELVAR |
| Allevatore: | |
| Proprietario: | - |
| Provenienza: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.9% Powered by WGI LAB |
| COI: | 25,89% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 83.87 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 9.43 % Powered by WGI LAB | Selezione: | - |
| Contatti: |
![]() FORESTA INCANTATA KELVARHD A ED 0COI: 19.73% |
![]() ZEUS- -COI: 19.45% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
|||
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() RASKAHD B ED 0COI: 17.11% |
![]() Bazilišek Mrazivé tichoHD B -COI: 14.56% |
Adon IrprušHD A -COI: 21.06% |
||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() ARIMMINUM I'NAHANIHD A -COI: 19.63% |
Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() Bernie z UherHD B ED 0COI: 18.84% |
![]() Andy od Chrudimky CSHD A -COI: 17.90% |
![]() Atos Heol CS- -COI: 12.32% |
Barry z Doušova dvora CS- -COI: 6.33% |
|
Aba Vopa CS- -COI: 12.40% |
||||
![]() Asta Ladce CSHD A -COI: 25.76% |
Káj z Rosíkova CS- -COI: 31.93% |
|||
Césia Pohostinstvo CS- -COI: 0.73% |
||||
![]() Alexis od JoanHD B -COI: 12.59% |
![]() Baker Šedá eminenceHD A -COI: 20.75% |
Gar z Rosíkova CSHD A -COI: 20.17% |
||
Cita z Banišťa CS- -COI: 9.86% |
||||
![]() Brita Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
Ariel Lobos CS- -COI: 8.95% |
|||
Exa Vopa CS- -COI: 12.32% |
||||
![]() ALASKAHD A ED 0COI: 22.03% |
![]() Berserker z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
![]() Borko Kollárov dvorHD A -COI: 28.56% |
![]() Omar z Krotkovského dvora CSHD B -COI: 31.05% |
Cézar od Pavlišina CS- -COI: 36.18% |
Flota z Rosíkova CS- -COI: 11.03% |
||||
![]() Eda SlňavaHD A -COI: 29.63% |
Macek z Rosíkova CS- -COI: 22.54% |
|||
Chizma z Rosíkova CS- -COI: 20.35% |
||||
![]() Jolly z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
![]() Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
Abel z Molu CSHD A -COI: 10.83% |
|||
Asta Břevnovská stopa CSHD A -COI: 21.29% |
||||
![]() AYLAYUNAHD A ED 0COI: 20.28% |
![]() ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
![]() Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
Agar ReolupHD A -COI: 17.11% |
|
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
Hasso z Kladenské záře CSHD A -COI: 19.43% |
|||
Cira Volání roduHD A -COI: 18.16% |
||||
![]() HDAANKAHD A ED 0COI: 19.38% |
![]() Charon Šedá eminenceHD A -COI: 17.24% |
Aras z Jundrovského boru CSHD B -COI: 14.32% |
||
Dina z Banišťa CSHD A -COI: 8.72% |
||||
![]() CAMA- -COI: 18.51% |
Dik Břevnovská stopa CS- -COI: 15.75% |
|||
Fehérlófia Dalos Duna- -COI: 16.83% |
| Nome | HD | ED | DM | DW | Selezione |
|---|
| Nome | Cucciolate | Σ | Figli | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA ARADAN | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA KELVAR | 2 | 4.5 | 9 | 2 (22.22%) | 50% | 50% | - | - | - |
| ZEUS | 1 | 3 | 3 | 3 (100%) | 66.67% | 33.33% | - | - | - |
| Berserker z Peronowki | 11 | 4.55 | 50 | 12 (24%) | 83.33% | 16.67% | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 2 | 4.5 | 9 | 6 (66.67%) | 100% | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 20 | 4.75 | 95 | 12 (12.63%) | 75% | 8.33% | 16.67% | - | - |
| Nome | Figli | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FORESTA INCANTATA ARADAN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| FORESTA INCANTATA KELVAR | 9 | 55.56% | 44.44% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ZEUS | 3 | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Berserker z Peronowki | 50 | 58% | 42% | - | 9.52% | - | 65.5 cm | - | - | - | - | - | - |
| Borko Kollárov dvor | 9 | 55.56% | 44.44% | 60% | - | 68 cm | - | 108.7 | 54 | - | - | - | - |
| Omar z Krotkovského dvora CS | 95 | 46.32% | 53.68% | 11.36% | 21.57% | 66.4 cm | 61.8 cm | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generazioni | Nome | Contributo | % Sangue | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | ♂ 3 - ♀ 2 | Berserker z Peronowki | 7,02217% | 37.5 | 19,35% | 50 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Ambra Vlčí naděje | 0,4472% | 9.375 | 19,57% | 68 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 4 | Charon Šedá eminence | 0,44562% | 9.375 | 17,24% | 120 |
| 3 | ♂ 5 - ♀ 4,5 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 12.5 | 16,21% | 29 |
| 4 | ♂ 4,7 - ♀ 6,7 | Atos Heol CS | 0,32164% | 9.375 | 12,32% | 38 |
| 6 | ♂ 5,6,7 - ♀ 6,7,7 | Ariel Lobos CS | 0,21113% | 8.59375 | 8,95% | 42 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 6 | Káj z Rosíkova CS | 0,12879% | 5.46875 | 31,93% | 42 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7,7 | Exa Vopa CS | 0,21443% | 7.03125 | 12,32% | 24 |
| 7 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7,7,7,7 | Gar z Rosíkova CS | 0,35065% | 8.59375 | 20,17% | 130 |
| 8 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7,7,7,7,7 | Barry z Doušova dvora CS | 0,20623% | 9.375 | 6,33% | 62 |
| 2 | ♂ 5 - ♀ 7 | Cita z Banišťa CS | 0,05364% | 3.90625 | 9,86% | 27 |
| 4 | ♂ 5 - ♀ 7,7,7 | Aba Vopa CS | 0,10844% | 5.46875 | 12,4% | 15 |
| COI TOTALE: | 9,72898% |