| Born: | 21-11-2024 |
| Sex: | Female |
| Registrer: | LO258013 |
| Microchip: | 380260045004904 |
| Mother: | DEKLA |
| Father: | CONNOR |
| Breeder: | - |
| Owner: | - |
| Nation: | IT |
| WOLF BLOOD: | 27.8% Powered by WGI LAB |
| COI: | 22,31% Powered by WGI LAB |
| AVK5: | 95.16 % Powered by WGI LAB |
| AVK10: | 14.08 % Powered by WGI LAB | Bonitation: |
| Contact: |
![]() CONNOR- -COI: 20.61% |
![]() CALIMEROHD A ED 0COI: 20.61% |
![]() Rainman z Molu Es- -COI: 16.58% |
![]() Jerry Lee z Molu EsHD A ED 0COI: 16.29% |
Ali ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amálka od Buližníku CSHD A -COI: 16.21% |
||||
![]() Ajbix Mrazivé tichoHD A -COI: 12.49% |
Brix Ekar CSHD A -COI: 17.92% |
|||
Ajša Dar přírody CS- -COI: 10.79% |
||||
![]() Dara Dobromila z Vlčí chaloupky- -COI: 17.35% |
![]() Dak z RosíkovaHD A -COI: 28.86% |
Bux z Krotkovského dvora CS- -COI: 35.55% |
||
Vebi z Rosíkova- -COI: 29.63% |
||||
![]() Ajga ReolupHD A -COI: 17.11% |
Amur z Ďáblova kaňonu CSHD A -COI: 18.08% |
|||
Bety Zepeř CSHD C -COI: 13.40% |
||||
![]() AYSHAHD A ED 0COI: 23.43% |
![]() QUOD- -COI: 23.89% |
![]() FUOCO- -COI: 21.19% |
OMAK PASSO DEL LUPO- -COI: 24.35% |
|
QUERISHD A -COI: 20.00% |
||||
![]() KAYHD B ED 0COI: 27.00% |
RENDYHD B -COI: 19.78% |
|||
AIKAHD A -COI: 21.88% |
||||
![]() KARIMHD A ED 0COI: 22.88% |
![]() ARON- -COI: 21.91% |
ARIMMINUM LION- -COI: 21.57% |
||
LIRA- -COI: 21.38% |
||||
![]() BRINA- -COI: 19.77% |
ARIMMINUM FLAHERTYHD A -COI: 18.15% |
|||
FLY- -COI: 25.81% |
||||
![]() DEKLA- -COI: 23.77% |
![]() IGOR- -COI: 28.10% |
![]() QUEEN THOR L'AMICO DEL LUPO- -COI: 21.06% |
![]() LUPOHD A ED 0COI: 20.41% |
INDUK- -COI: 17.00% |
ICA- -COI: 19.39% |
||||
![]() CLEOHD A ED 0COI: 24.63% |
INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
|||
REPKA- -COI: 19.78% |
||||
![]() GINGEREA L'AMICO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.14% |
![]() CLEITON PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 24.32% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
ZIMAHD A -COI: 19.56% |
||||
![]() REPKA- -COI: 19.78% |
CLOVER- -COI: 18.51% |
|||
Kama Hlas divočiny CS- -COI: 21.63% |
||||
![]() ARTEMIDE- -COI: 24.78% |
![]() ARIMMINUM THORHD A -COI: 21.48% |
![]() Blue de la Louve BlancheHD A -COI: 32.56% |
Crying Wolf MerlinHD A -COI: 26.56% |
|
Crying Wolf OssaHD B ED 0COI: 32.73% |
||||
![]() ARIMMINUM ANDROMEDAHD A ED 0COI: 20.19% |
Grey Wolf z Molu EsHD A -COI: 16.29% |
|||
Ambra Vlčí nadějeHD A -COI: 19.57% |
||||
![]() CLOEHD A ED 0COI: 20.79% |
![]() INDUK PASSO DEL LUPOHD A ED 0COI: 23.88% |
MIKY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 23.85% |
||
FENDY PASSO DEL LUPOHD A -COI: 20.03% |
||||
![]() ASHOKAHD A ED 0COI: 23.50% |
ARIMMINUM LAST NAVARREHD A ED 0COI: 20.19% |
|||
Beau Isabeau z PeronowkiHD A ED 0COI: 19.35% |
| Name | HD | ED | DM | DW | Bonitation |
|---|
| Name | Litters | Σ | Offsprings | Test HD | HD A | HD B | HD C | HD D | HD E |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BAIRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DEKLA | 1 | 3 | 3 | 3 (100%) | - | - | - | - | - |
| ARTEMIDE | 5 | 6 | 30 | 17 (56.67%) | 5.88% | - | - | - | - |
| CLOE | 2 | 5 | 10 | 2 (20%) | 100% | - | - | - | - |
| ASHOKA | 5 | 4.4 | 22 | 20 (90.91%) | 70% | 25% | - | - | 5% |
| Beau Isabeau z Peronowki | 2 | 4 | 8 | 7 (87.5%) | 100% | - | - | - | - |
| Name | Offsprings | M | F | ST M | ST F | H M | H F | Xf M | Xv M | Xh M | Xf F | Xv F | Xh F |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BAIRA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| DEKLA | 3 | - | 100% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ARTEMIDE | 30 | 43.33% | 56.67% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| CLOE | 10 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| ASHOKA | 22 | 36.36% | 63.64% | 12.5% | 7.14% | 67 cm | 67 cm | - | - | - | - | - | - |
| Beau Isabeau z Peronowki | 8 | 50% | 50% | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Count | Generation | Name | Rate | % Blood | Cons % | Prog. |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | ♂ 6 - ♀ 4,5 | INDUK PASSO DEL LUPO | 0,31769% | 10.9375 | 23,88% | 102 |
| 5 | ♂ 7,7 - ♀ 5,5,6 | MIKY PASSO DEL LUPO | 0,16347% | 9.375 | 23,85% | 184 |
| 4 | ♂ 6,7 - ♀ 5,6 | CLOVER | 0,16654% | 7.03125 | 18,51% | 91 |
| 5 | ♂ 6,7,7 - ♀ 5,6 | Kama Hlas divočiny CS | 0,22921% | 7.8125 | 21,63% | 32 |
| 3 | ♂ 7 - ♀ 5,6 | Ambra Vlčí naděje | 0,0559% | 5.46875 | 19,57% | 68 |
| 3 | ♂ 5,6 - ♀ 7 | Bety Zepeř CS | 0,05426% | 5.46875 | 13,4% | 12 |
| 4 | ♂ 7,7 - ♀ 5,6 | FENDY PASSO DEL LUPO | 0,05248% | 6.25 | 20,03% | 38 |
| 4 | ♂ 5,6,7 - ♀ 7 | Amur z Ďáblova kaňonu CS | 0,05653% | 6.25 | 18,08% | 83 |
| 5 | ♂ 5,7 - ♀ 6,7,7 | Amálka od Buližníku CS | 0,21903% | 7.03125 | 16,21% | 29 |
| 3 | ♂ 5,7 - ♀ 7 | Ali Reolup | 0,05554% | 4.6875 | 17,11% | 60 |
| COI TOTAL: | 1.37067% |